Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Így még lehetek katona?

Így még lehetek katona?

Figyelt kérdés
Voltam audiológián és megállapították h 10 és 20 dB között van a hallásom.Tehát még éppen hogy belefértem a normáls hallási tartományba.De mondták h amiatt is lehetett ennyi az eredmény mert meg voltam fázva.Na szóval ilyen hallással még felvesznek szerintetek?Egyébként a Francia Idegenlégióba szeretnék jelentkezni.
2009. jún. 30. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Tudomásom szerint ez nem akadáj!Pláne nem a légioba de ott be fogsz gyogyozni már bocs a kijelentésért!
2009. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy azt hidd kedves utolsó kommentelő, hogy egyszerű a légióba bekerülni. Nem a 20. században járunk már, mikor dúltak a háborúk pl.:I. vh, II. vh és kellett az ágyútöltelék és boldog boldogtalant felvettek. Nagyon nagy a túljelentkezés. És mivel így van, jó ha nincs semmi bajod.

Szóval nem tudom kedves kérdező, hogy felvételt nyerhetsz-e. Próbálkozni lehet és hajrá is. A magyarokat szeretik a légióba. És ha túl vagy a kiképzésen és letudod az 5 évet avagy 10 évet, hát utána öccse' arany élet vár rád. Egy az hogy francia állampolgár lehetsz, de kapod életed végig a pénzt, plusz ez egy jó ajánló levél mondjuk a testőr szakmához. Elnökök stb., nem kell ezt ragoznom szerintem :) hajrá

2009. jún. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Etr érdemes elolvasnod mielöt jelentkeznél!!!ugyanis ha jelentkezel akkor bünözöként kezelnek ez elég gagyi itt a link [link]
2009. júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hát igen a légió igen kemény,sztm túlzásba viszik oda leginkább csak bűnözök mennek, hogy így lemossák magukról sok rosszat, meg hogy tudjanak dolgozni, mert máshol ugy sem fogadják el őket
2009. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó kommentelőnek: Hülyeség. Csak régebb volt az hogy az idegenlégióba felvettek bűnözőket. Most a bűnözőket rögtön elutasítják.
2009. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A Lègióba bekerülni valóban nem könnyű. Bár most könnyebb a bejutás , mert kellenek az emberek,mert az egyik ezredüket akarják maximális számra feltölteni, de ígyis szigorúak az elvárások. Az pedig, hogy igy felvesznek-e, az orvoson függ , szólni nem kell neki, de ha èszreveszi sincs gond szerintem. Ja , ès csak szólnak a kedves válaszolótáesamnak, hogy a minimális nyugdíjj 17,5 èvtől jár, rendes nyugdíjj pedig 19-20 èvtől. Az èletkörülmènyek pedig 5-10 èv után sem könnyűek civil szemmel. Az meg kozel sem igaz, hogy ott begolyózol , max az, aki nagyon nem oda lett tervezve, ès nem bírja, de azt általába az elejèn kiszűrik, vagy ha nem, akkor a kikèpzők úgyis èszrevennek időben, ha gond lenne.


Ha voltál jelentkezni, akkor lègyszives írd meg, hogy mi volt, ès azóta mi van . Üdv!

2016. júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!