Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Budapesten van nyilvános...

Budapesten van nyilvános gyakorlópálya?

Figyelt kérdés

Olyan pályára gondolok, ahol lehet gyakorolni az olyan feladatokat, amik a katonaságnál, talán még a tűzoltóknál vannak. Pl. kötélmászóka (vagy nem tudom, mi a pontos neve), gumik amiken lépdelni kell, léc ami alatt át kell kúszni, meg ilyesmikre gondolok. Szeretném ezeket gyakorolni, de nem tudom, hol lehetne. Vagy ne is álmodjak ilyenről?

Előre is köszi az ÉRTELMES válaszokat!


2012. jún. 25. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nem hiszem, mert felügyelet nélkül balesetveszélyes lenne, senki nem kockáztatja, hogy valaki összetörje ott magát. Zárt, felügyelt pálya esetleg lehetne, de nem hiszem, hogy nagy érdeklődés lenne iránta. Inkább gyerektáborokban tudom elképzelni, szervezett üdülőhelyek mellett, ilyesmi.
2012. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Honvéd sportklubot kérdezd meg, nekik lehet, hogy van ilyesmi. De ez csak tipp.
2012. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden laktanyában van ilyen.
2012. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Robi.88. ***** válasza:
a zrinyin van. elvileg a katonai hallgatoknak épitettek de gyakorlatilag szinte barki be tud menni csak annyi h beiratkozol a konyvtarba:D:D
2012. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!