Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az Információs Hivatalhoz...

Az Információs Hivatalhoz vajon van felvétel, lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 17:16
1 2
 1/11 Shai-Hulud ***** válasza:
2012. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi. "poligráfiás ellenőrzés" ezt vajon mennyire veszik komolyan?
2012. júl. 27. 17:50
 3/11 Shai-Hulud ***** válasza:

Komolyan veszik.

(Különben minek csinálnák? Szórakozásból?)

De ha nem csináltál semmi "komolyat" akkor nincs mitől tartanod.

Én is elmondtam, hogy füveztem már (azaz kipróbáltam már), és így nem lett semmi következménye.

2012. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

És a poligráf után rögtön megmondják, hogy sikerült-e?


Azért kérdeztem mennyire veszik komolyan, mert mi van, ha jelez valamire /nem tudom, milyen érzékenységű/, amire őszintén válaszolok, de például nem vagyok biztos a válaszban. Pl. füves cigi - fogalmam sincs, hogy kettőt szívtam-e vagy hármat vagy három és felet. Vagy hasonlók. Vagy van valami skála a mérőműszeren, és a kisebb jelzés betudható annak, hogy nem vagyok biztos a válaszban?

2012. júl. 27. 18:42
 5/11 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Ilyeneket nem kérdeznek, tökmindegy, hogy kettőt, vagy hármat szívtál-e.

Azt megkérdezik, hogy kipróbáltál-e már valamilyen kábítószert - erre mondd nyugodtan, hogy igen.

Azt is kérdezik, hogy fogyasztasz-e rendszeresen kábítószert - erre pedig hogy nem - persze csak ha igaz...


Igazmondási "skála" nincs, a gép csak azt jelzi, ha a kérdés és az általad adott válasz hatására a szervezeted biokémiai reakciói megváltoznak. Ha a változás megfelel az előre kipróbált, és felvett mintának (adj igaz válaszokat, majd adj hamis válaszokat), abból a vizsgálatot végző pszichomókus el tudja dönteni, hogy igazat mondtál-e.


Ma már senkit nem kaszálnak el azért, mert kipróbálta a füves cigit, az a lényeg, hogy ne szenvedj függőségben semmilyen narkotikumtól, tehát sem kábítószer, sem alkohol.

2012. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2012. júl. 27. 19:03
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyszer vagy többször mennek végig a kérdéssoron? /Csak kíváncsiságból kérdezem/
2012. júl. 27. 19:06
 8/11 Shai-Hulud ***** válasza:

Nekem úgy csinálták, hogy a minták felvétele után kérdezett még pár kérdést, nézte a reakciókat, majd megkérdezte, hogy kezdhetjük? mondtam igen, és végigmentünk a kérdéseken, nem volt negyedóra az egész. De persze, az "éles" kérdéssorban benne voltak azok a kérdések is, amiket előtte megkérdezgetett.

A minta felvétel kérdései meg teljesen általános, és semmitmondó kérdések voltak.

A kérdések mindig eldöntendő kérdések, azaz igennel és nemmel lehet válaszolni rájuk. Nem véletlenül, mert ezeket könnyű kiértékelni. Ne félj tőlük, mondom hogy semmi komolyabb buktató nincs bennük. Ha alkalmas vagy erre a pályára, akkor ezen nem fogsz elhasalni.

2012. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de ha nem felelek meg, remélem rögtön megmondják? Ezen gondolom nem ülnek heteket, hogy elemezgessék, igaz?
2012. júl. 27. 19:28
 10/11 Shai-Hulud ***** válasza:

Igaz. :-)

A pszichomókus ezt helyben kiértékeli. De az egyéb pszichológiai teszteket viszont nem, arra várhatsz.

(Van olyan teszt, amelynek a kiértékelése is több mint egy óra. Azt nem fogja helyben megmondani.)

2012. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!