Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért kapnak az önkéntes...

Miért kapnak az önkéntes tartalékosok szakaszvezetői rendfokozatot?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen "csak úgy " nem kapnak, valószínüleg, mert nagyon hossú ideje tartalékosnak vannak nyílvántartva, ésa MH úgy gondolja, h megérdemlik ,ezt a kicsi rangot....
2012. aug. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
azért mert a mi fogyatékos hadseregünkben mindent az idővel tesznek arányossá.Azaz lehet hogy valaki még hovédnek is hülye de ha ott van 5éve akkor Szakaszvezető lesz,ez igaz úgy is hogy valaki hülye tisztnek de kihúz jó sok évet és el mutyizik akkor lesz belőle Főhadnagy majd Százados és végül ő fogja sz.rni a spanyol viaszt,de közbe még mindig úgyan olyan hülye.Ez a rendszer érvényes a tartalékosokra is,plussz még valki volt előtte katona az kap olyan rendfokozatot amivel le szerelték
2012. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kérdés azokra a tartalékosokra vonatkozik, akik pár nappal ezelőtt vonultak be alapkiképzésre. Ők korábban még nem voltak katonák, tehát biztosan nem az eddigi szolgálati idejük miatt. Mivel mindannyian egyetemisták, így elképzelhető hogy később tiszti rendfokozatot kapnak, ezért kezdenek szakaszvezetőként.
2012. aug. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Hát,ha így van ismét bizonyitottuk, hogy nálunk van a legostobàbb hadvezetés!
2012. aug. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mustafa33 ***** válasza:
100%
Mert egy általános mozgósításnál egy kevéssel képzettebbek lesznek a többségnél, akik csak kanonenfutternek lesznek jók.
2012. aug. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pjotr, te egy gerinctelen féreg vagy, én is a katona vagyok, és csak olyan ember lesz tiszt, aki elvégzi a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem-et... Pl. Egy NATO-s rohamlövész kiképző, aki mellesleg engem is képzett, 11 év után is csak törzsőrmester...

Amúgy a Magyar Honvédség messze híres a fegyelmezettségéről...

2012. aug. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én alaphelyzetben megértem azt, hogy az önkéntes tartalékos katonának szakaszvezetői rendfokozatott adnak. Az viszont nem fér a bögyömbe,hogy egy olyan tartalékosnak is szkv. renfokozatott adnak, aki harminc évig volt hivatásos katona, tiszthelyettes iskolát végzett, elért egy zászlósi rendfokozatott és szolgálati idelye alatt szakasz, századparancsnoki beosztásokban teljesített szolgálatott. Vagyis jelen körülmények között a mai hadseregünkben bizonyos személyek két rendfokozattal bírnak. Természetesen az önkéntes tartalékos szolgálat alatt az alacsonyabbik rendfokozatott viselhetik, nem pedig azt amit évtizedes munkályával becsületesen, tisztességel elért. MEGSZÉGYENÍTŐ ÁLLAPOT!!!
2014. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!