Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katona szeretnék lenni, vajon...

Katona szeretnék lenni, vajon ott lenne a jo nekem és ott lenne a helyem is? Esetleg az idegenlégio?

Figyelt kérdés

16/F vagyok.Talán a itt lenne a helyem,ahol olyan dolgok vannak,melyeket talán szeretek pl:kiképzés,holtig kifáradni stb.

Ha pedig bevetésre kerulne a sor,vagy olni kellene embereket,talán az konnyen menne,mert az emberek megutáltatták magukat,és az emberek nagyrésze egy...szoval ezért!A munkámat élvezném! Aki hasonloan érzi a dolgokat,az irjon!!!



2012. aug. 8. 21:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Aztat elfelejtettem irni,hogy nem voltam,és nem is akarok szerelmes lenni,annak ellenére hetero vagyok!Szerintem semmi élvezet nincs a "szerelemben",foleg a mai világban,mikkor csak"álszerelem" folyik!
2012. aug. 8. 21:15
 2/13 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen írni. Amúgy amit kivettem a szavaidból arra meg annyit, hogy az egész nem teljesen arról szól mint amire gondolsz.
2012. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nem egy katona ismérve, hanem egy pszichésen beteg emberé. Egy katona nem azért katona, mert szeret ölni vagy nem lesz szerelmes. Az idegenlégióban is emberek vannak, nem gépek. Szerintem fordulj pszichológushoz vagy valakihez akinek ki tudod önteni a tini-gondjaidat.
2012. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A holtig kifáradni nem jó szó erre. Nézd meg a honvédség öthetes rohamlövész-kiképzését, azt 2002 óta 53 ember teljesítette, és az piskóta ahhoz képest amit a légiósoknak nyújtani kell. Egyébként simán használnak fegyelmezésre testi fenyítést, és hasonlók. Én pitbullon(szintén magyar dolog) hallottam, hogy egy srác bírta volna, csak a veséje simán feladta a megterheléstől.
2012. aug. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A rohamlövész kiképzés sokkal keményebb mint egy 4 hónapos alap légiós képzés. Az gyakorlatilag ugyanaz, mint a hivatásos francia hadseregben.
2012. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem mernék erre fogadni, azért a klímaváltozást és a sokkal nagyobb lelki nyomást is el kell viselned.
2012. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tedd fel magadnak a kérdést, szeretnél-e jó pénzért embereket ölni, ha igen, akkor jó zsoldos leszel bárhol a világon.
2012. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Inkább,menjél a légióba ott katona lehetsz!Rohamlövész kiképzés?Elismerem kemény,de volt aki végig röhögte és azt mondta lófingot nemért az egész(nem vette annyira igénybe mint amit várt)
2012. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt megnézném! Melyik században van?
2012. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lövész(tudom több lövész század van) ! De nem mondanám meg ki volt az! Tiszthelyettes!
2012. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!