Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha van tetoválásod jelentkezhe...

Ha van tetoválásod jelentkezhetsz farancia idegenkégiósnak?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
persze, miért lenne akadály? nem rendőrség. ismerek aki légiós, és tele van varrva.
2012. máj. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%

Az hogy tetkód van abszolút nem akadály.

Még ha kinyírtál is valakit a civil életben az sem akadály,egy vadi új személyiséget kapsz Franciaországtól (illetve a légiótól),de a feltétlen engedelmesség a szolgálat alatt Franciaországnak,és a hűség a légióhoz, és társaidhoz elengedhetetlen kritérium !!,ha ezt meg sérted, egyszerűen véged van, utánad mennek és megtalálnak az bárhol is legyél a világon.

2012. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gond, csak ne horogkereszteket és sarló - kalapácsot tetováltass magadra, azt természetesen nem tolerálják ők se.
2012. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Még ha kinyírtál is valakit a civil életben az sem akadály"

xD ezen jót nevettem, ez RÉGEN így volt, mert börtönökből sorozták a légiósokat, DE ma már nem vesznek fel akármilyen előéletű elmebeteg, tömeggyilkos embert.


"ha ezt meg sérted, egyszerűen véged van, utánad mennek és megtalálnak az bárhol is legyél a világon."

Milyen érdekes, hogy minden kiképzés alatt előfordul, hogy valaki meglép, mert már nem bírja elviselni amit ott kap.

Megölik? érdekes lenne ha már sok ezer eurót költöttek a kiképzésére, csak úgy lelőnék. Ilyen hülyeséget!

De a tetoválás tényleg nem számít, de szerintem ott sem nézik jó szemmel ha valaki az arcára is nyomat egyet-kettőt. :D meg a könnycsepp tetkó sem jó választás, mivel az azt jelenti, hogy embert ölt. (mostanság azért már csinálnak ilyet csak felvágásból is)

2012. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 CMD ***** válasza:

"Még ha kinyírtál is valakit a civil életben az sem akadály"


Régen tényleg nem volt gond, amikor az volt a lényeg, hogy legyen katona, manapság bármi gikszer van az előéletedben, nem vesznek fel. Így is komoly túljelentkezés van, csak a legjobbak jutnak be, mind fizikálisan és mentálisan.


Majd pont egy elmeroggyant gyilkost vesznek be, aki lehet, hogy egyik társát öli meg.


"ha ezt meg sérted, egyszerűen véged van, utánad mennek és megtalálnak az bárhol is legyél a világon."


Nem fognak levadászni, de az Interpol nemzetközi elfogatóparancsot ad ki ellened, és elég komoly büntetésre lehet számítani a szerződés megszegése miatt.

2012. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
így van, mert dezertálásnak számít, ami meg árulás. Régen halál járt érte azért már nem lőnek le ma :D
2012. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem öltem embert nem vagyok hülye és nem vagyok televarva sőt még tetkom sincs csak szeretnék csináltatni egyet és gondoltam h ez nem lesze akadály. köszönöm a válaszokat
2012. máj. 28. 12:18
 8/8 blapok válasza:
A tetoválás nem kizáró ok, csak akkor ha az arcon, kézfejen, vagy akár a nyakon van!
2012. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!