Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Attól hogy Hitler kiírtja a...

Attól hogy Hitler kiírtja a cigányokat, zsidókat, miért lett volna jobb a világ?

Figyelt kérdés
Attól hogy megölnek embereket csak mert zsidó a vallása vagy mert cigány a származása miért gondolta Hitler hogy jobb lesz a világ neki?

2012. aug. 17. 20:01
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
61%

"Kérdezném a tisztelt vállalkozókat, hogy hány esetben

utasítottak el cigányt, csak azért aminek

született? Tegyék a szívükre a kezüket

nyugodtan. Természetesen erre az a válasz, hogy

a rossz tapasztalatok miatt, mert lop,

megbízhatatlan….stb. Rendben. Akkor hogyan is legyen munkájuk, ha már itt elakadnak?" Na azért az ok-okozati viszonyokat ne cseréljük fel, azér előbb mégiscsak a cigánynak kellett rossz fát tenni a tűzre hogy utána ne vegyék fel a munkahelyekre és rossz hírük legyen, nem pedig fordítva, a hiba azért szerintem inkább náluk kereshető.

2012. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 mustafa33 ***** válasza:
30-ik, neked meg mi bajod van azzal, hogy az általános vélemény szerint igenis van faji különbség és faji adottságok amiből kifolyólag a zsidó nép átlagon felül inteligens? A nóbel díjak száma is igazolja.
2012. dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

1, általános vélemény lehet az is, hogy a Föld lapos, az attól még nem lesz igaz

2, "a zsidó nép átlagon felül inteligens?"

Ez max a zsinagógában általános vélemény.

Mit jelent, hogy "inteligens" illetve intelligencia? Miben nyilvánul meg? Hogyan lehet mérni? IQ? EQ? Esetleg ezek összessége?

3, Másrészt, ha így gondolod támaszd alá kutatási eredményekkel. Készült tudományos felmérés, melynek során a Föld összes népéből reprezentatív mintát

Egyáltalán ki döntötte el, hogy ki a zsidó? Mekkora hisztéria van abból, ha valaki a zsidókat akarja számba venni, most meg faji alapon vizsgálódunk?

A zsidó az egy nép vagy vallás vagy kulturális közösség?

Mert ha vallás, akkor beszélhetünk arról, hogy a keresztények, muszlimok, buddhisták mennyire intelligensek.

4, Ez a Nobel-díj dolog annyira bájos.

Erre azt is felelhetnénk, hogy a világ legjobb filmesei a zsidók, mert ők kapják a legtöbb Oscar-díjat.

Erre mondta Woody Allen, hogy: "az Oscar a második legnagyobb zsidó ünnep a hanuka után".

Ők osztogatják saját maguknak.

Kis túlzással ugyanezt a Nobel-díjra is el lehet mondani.

5, Akkor menjünk tovább, egy felmérés szerint a négérek IQ-ja szignifikánsan alacsonyabb, mint a fehéreké.


Ha ezt nyilvánosan mondja valaki, annak egy életre annyi.

Ellenben a zsidókat kötelező nyílt színen tömjénezni.


Nobel-díjas példára hajaz.

Az Olimpián Magyarország 8 aranyérmet szerzett, a zsidók még érmet sem szereztek, ergo a magyarok arányaiban a világ messze-messze legsportosabb népe, míg a zsidóknál mindenki sportra alkalmatlan nyomorék.


Ezzel szemben menj végig az utcán és annyi túlsúlyos magyar embert látsz, hogy ihaj, és speciel személyesen is ismerek jónéhány kiváló zsidó sportolót.


Persze Olimpiai érmekből is kiindulhatunk...

2012. dec. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 mustafa33 ***** válasza:

Előző, "ki a zsidó"? na ne tedd magad hülyébbnek mint vagy.

"Mi az inteligencia"? Ja, akkor már értem miért írsz ilyeneket ☺.

Az olympiai érmeket meg inkább hanyagold, mert az első magyar olympiai érmes Hajós Alfréd is zsidó volt.

És még egy tanács: Az ellenfeledet ne becsüld le és ne bucsmold, mert az a saját hírnevedet csökkenti.

2012. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

mustafa33 válasza:


Előző, "ki a zsidó"? na ne tedd magad hülyébbnek mint vagy.

"Mi az inteligencia"? Ja, akkor már értem miért írsz ilyeneket ☺.

Az olympiai érmeket meg inkább hanyagold, mert az első magyar olympiai érmes Hajós Alfréd is zsidó volt.

És még egy tanács: Az ellenfeledet ne becsüld le és ne bucsmold, mert az a saját hírnevedet csökkenti.


1, Mifelénk ha valamit állítunk, akkor illik alátámasztani. Nem csak ex chatedra kijelentünk.

2, Te ezt nem tetted.

3, Mikor számon kértem rajtad: személyeskedtél, lehülyéztél.

4, Axiómaként funkcionáló definíciók nélkül nem lehet vitázni, te meghatározásokra se voltál hajlandó

5, magaddal is ellentmondásba kerülsz

pl:

Jótanácsod: "Az ellenfeledet ne becsüld le"

-"ne tedd magad hülyébbnek mint vagy."

-"Ja, akkor már értem miért írsz ilyeneket ☺."

Bort iszik és vizet prédikál esete...

5, szándékos ferdítés:

A példámban az idei olimpiáról írtam, te ignorálod és belekevered az elsőt, amiről szó sem volt


Ha szorul a hurok, máris személyeskedésbe és mellébeszélésbe menekülsz.

Vitakultúra: 0 (egyelőre)


Akár tetszik neked, akár nem, én nem fogok behódolni a zsidó übermensch-elméletnek, amit frusztrált emberek találtak ki nagy magányukban és erőltetnek rá az egész világra.


Persze lehet, hogy tévedek és egy alsóbbrendű gój vagyok, engem mindenről meg lehet győzni. Persze csak úgy bemondásra nem.



Egy másik topicban a keresztényeket ostorozod és Istenen kéred számon a szenvedéseidet.


Kérdezd már meg Izrael istenét, hogy mi újság arrafelé.

Ahogy látom közelebb van a szívedhez Jahve.

2012. dec. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 mustafa33 ***** válasza:
Előző, vitatkozzon veled a hóhér. Én semmiről nem akarlak meggyőzni. Az a válaszom amire először kezdtél kötekedni, nem neked szólt, hanem annak aki azt írta: " a fajelmélet nettó baromság". Ha az te voltál akkor neked. Az meg egyáltalán nem érdekel gój vagy e vagy bibas.
2012. dec. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 mustafa33 ***** válasza:

Neked egyébként úgy látom értelmezési problémád van. Hol olvastál olyat, hogy én a keresztényeket ostoroztam? Egyik vallás híveit sem. Inkább védeni szoktam az ateisták baromságai ellenében. Bármelyiket. Istenről írtam véleményt, nem a vallásról vagy a híveiről. Van eközt némi különbség ☺.

Egy Mustafát pedig a zsidók istenéhez irányítani ☺ ☺ ☺.

2012. dec. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:

Hitler egy hatalmas birodalmat akart létrehozni és ehhez az volt a legfontosabb lépés, hogy kiirtsa a selejtes hulladékot.


Az országra tekints úgy mint egy almára, az alma vagy nem kell ha kukacok vannak benne vagy kivágod. Ugyanez a helyzet az országokkal is. Hitler egy a Valhalla-hoz hasonlatos birodalmat akart kiépíteni és ehhez elkerülhetetlen a selejt eltüntetése.


Mivel a németek erősek, erőszakosak így ez természetes feléjük. A hasznos elemeket megtartják, a haszontalan kártékony elemeket pedig eltörlik. S mint ahogy a Valhalla-ba is a mitológia szerint csak a legjobb és legerősebb harcosok kerülhetnek be így a megálmodott birodalomba se akarta látni a selejtes, kártékony, ingyenélő, férgeket.


Talán ez így kegyetlennek tűnhet, azonban egy hadvezér máshogy látja a dolgokat. A cél nem a fajirtás volt, az csak egy lépés volt a tervben, a cél egy a Valhalla-hoz hasonló birodalom kiépítése a földön.

2013. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
Úgy gondolom hogy a technológia és a tudomány korában hülyeség istenekről beszélni. Jó! A régi világban még az ember azt hitte hogy ismeretlen lények teremtették a világot meg azok tevékenykednek a jó és a rossz mögött. De ma már ez az elmélet megdőlt, mivel bebizonyosodott hogy a felhőkön nincsenek szentek se angyalok és hogy az embert nem az Isten teremtette a világot. A tudomány bebizonyította, hogy hogy jött létre a világ,az élőlények stb. Így már nincs szükség holmi az ember által kitalált lényekre és vallásokra.
2013. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok felé jártam az országban. Ahol alacsony a cigányfertőzöttség, csupa vidám magyar lakik, művelik a kerteket, a szőlőket, rendezett szép környezett van. A cigányok számával egyenes arányban növekszik a lezülött magyarok, a műveletlen kertek, az elhagyott szőlők száma. Nekem ne mondja senki, hogy nincs összefüggés... én is rosszabb helyen lakom, egyszerűen nem tudok megindulni az áru termeléssel, mert előbb össze kellene szednem vagy 2 milliót pluszban a kerítésre, ami vagy visszatartja az orkokat, vagy sem. Ez nemrasszizmus, ezek tények.
2013. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!