Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mekkora az esélye annak, hogy...

Mekkora az esélye annak, hogy miután Amerika nagy valószínűséggel nagy csapást mér Iránra, ezután kitör a III. Világháború?

Figyelt kérdés

2012. aug. 19. 23:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha Amerika megtámadja Iránt, valószínűleg ugyanaz lesz ott is, mint ami Irakban volt. Igaz Irán nagyobb mint Irak vagy Afganisztán, de az amerikaiak már jó sok tapasztalatot szereztek közel-keleti országok lerohanásában, már igazi profik :D
2012. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Inkább a NATO :)
2012. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, amikor Amerikát mondtam én is a NATOra gondoltam. Kössz a helyesbítésért :D
2012. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nyílván amerikai katonák is vannak, ső a NATO többségét az U.S. Army teszi ki...
2012. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Vadkan01 ***** válasza:
elég fura hogy azt gondoljátok hogy Irán úgy fog járni mint a két szomszédja amikor egymás után gyűjti a szövetségeseit még az amerikai kontinensen is mint Kuba vagy Venezuela de megtalálhatjuk Kínát és Oroszországot is tehát a III. Vh. nem tűnik olyan elképzelhetetlen mint gondoljátok
2012. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Már leírtam, hogy kínának és oroszországnak nem érdeke, hogy segítsen iránnak...
2012. aug. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Vadkan01 ***** válasza:
nem hát akkor ezt figyeld [link]
2012. aug. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!