Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A magyar katonák mi/ki ellen...

A magyar katonák mi/ki ellen védik a hazát?

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 12:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Afganisztánban-Irakban meg még ki tudja hol---fingom sincs ki ellen.Inkább zsoldosok sem,mint katonák.Egy katona a hazáját védi,nem több ezer km-el "odébb".
2012. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert több ismerősöm is aki kiküldetésben van pl Koszovóban, mindig azzal jön, hogy neki a haza a legfontosabb, a hazáját védi! Én nem értek hozzá, ezért kérdezem!
2012. aug. 23. 13:02
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Egy dolgot elfelejtesz! A NATO tagjai vagyunk egyszer ezzel kötelességek is járnak.Másodszor tudod hogy az amerikai hadsereg állította meg a magyarországot is veszélyeztető délszláv háhorút? Az amerika anya fia nem kérdezte ugyan mit keresünk mi jugoszláviában?Magyarország biztonságáért is ontották vérüket az amerikai katonák!
2012. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Egyenlőre semmi/senki ellen. De nem árt, ha egy országnak van hadereje, még ha nem is eget rengető.
2012. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg senki ellen nem védik, mert jelenleg szerencsére nincs kitől. (Legalábbis olyantól akitől tudnák.) A szövetségi kötelezettségeinknek próbál eleget tenni néhány önkéntes, a többi pedig arra az esetre van, ha véletlenül támadás érne (még ha a veszély elhanyagolható is), legyenek akik azonnal bevethetők és ki tudnak tartani (még ha az összetétel és a felszerelés erre jóformán alkalmatlan is), amíg a szövetségesek megsegítenek. Azt szokás mondani, hogy jobb, ha van és nem kell, mintha nincs, amikor kéne.
2012. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És mit csinálhatnak ott kint? Mert pl az én ismerősömet egész nap az interneten látom lógni! (persze ezzel nem általánosítani akarok) Csak kíváncsiság!
2012. aug. 23. 13:08
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az a te ismerősöd nagyon nem katona! Elég jól átvert...
2012. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt állítja kiképzésük van! Nem mondom, hogy 0-24ben fent lóg, de reggel is van rá ideje, délben is, este is... azt gondoltam azért nagyobb a szigor..
2012. aug. 23. 14:50
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Ott is van szabadidő, de azért nem ennyi. Valami nagyon sántít nekem...
2012. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát jó, köszönöm nektek a rendes válaszokat! :)
2012. aug. 23. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!