Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Gumilövedékes pisztoly? (lent)

Gumilövedékes pisztoly? (lent)

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy kb. 5-7 méterről hatásos, de menynire, pl télen mikor kabátban vannak általában az emberek, azon keresztül mennyire fáj, vagy egy sima pulcsin keresztül?

És testre kell/szoktak/célszerű célozni vele?

(romák ellen szeretném magamnál tartani, tudom, hogy szabálysértés ha magunknál tartjuk, de basszus inkább mint, hogy kiraboljanak)

Hány golyó van egy átlagos tárban, és általában mennyitől gondolja meg magát a támadónk és menekül inkább el?


2012. aug. 25. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a paprika spray hatásosabb.
2012. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van.

Pedig a gumilövedékes pisztoly stílusosabb,meg ijesztőbb.

De ha a kocsikulcs a mutató és középső ujjad között van,és úgy ütsz a szemére,igaz megvakul,de el tudsz menekülni.Ez nőknél szokták általában tanítani.És hatásos.

2012. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt lehet valahogy érdeklődni erről a pisztolyról.

2012. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kovpet ***** válasza:

Gázpisztolyt viselj inkább. Viselési engedéllyel legális, kevésbé függ az egyén érzékenységétől és öltözetétől és nem okozhat maradandó károsodást a támadónak (ha bírósági ügy lesz belőle akkor ez nagyon nem mindegy). Gyakorolni is kevesebbet kell vele és a találat is biztosabb.

Meg még olcsóbb is és mindig lehet kapni :)

Zárt térben meg szélben viszont jobb a gumis persze.

2012. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
itt van egy elég jó videó az erejéről ( ajánlom az összes videójukat főleg önvédelmi fegyverekkel foglalkoznak hasznos információkat tudhatsz meg ) [link]
2012. aug. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!