Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol lehet magyarországon a...

Hol lehet magyarországon a legolcsóbban 9mm pak kaliberű gázriasztó lőszert venni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék egy gázpatronért 80-90 ft-okat fizetni...a fehován vettem 60 ft-ért fiocchit annyit adok érte többet nem...már bánom hogy nem vettem vagy 5 dobozzal :S

2012. márc. 25. 01:15
 1/1 anonim válasza:
gázpisztolyt eleve nem érdemes venni,mert több ember ellen nem ér szart se.ha valakit egy gázpukkanccsal meglőnek,nem fog elgondolkodni,hogy mivel lőtték meg,mint gumisnál,hanem egyből gázpisztolyra gondolnak,amitől én is felbátorodnék.Főleg ha többen vagyunk,ha a helyükbe képzelem magam.zoraki r1 gg jelenleg ami ér valamit.a riasztópatronok tény,hogy túlárazottak,de minőség,vagy semmi szabály érvényesül.-vagy kés,buzogány,kasza stb elve.Ami otthon elérhető,ha fegyver kell.
2016. okt. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!