Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Többek szerint készülőben van...

Többek szerint készülőben van a harmadik világháború. Ez csak rémhirkeltés, vagy pedig van rá konkrét esély, hogy akár pár éven belül lesz valami hasonló?

Figyelt kérdés
vagy lesz valami világméretü lázadás?vajon meddig tűrik az emberek,hogy hogy a bankok és a hasonló szervezetek rabszolgát csináljanak belőlük?

2012. aug. 31. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nagyobb probléma a nyersanyagok, nem megújuló energiaforrások elfogyása, emiatt egyszer óriási mértékű élelmiszerárrobbanás lesz, a pénz és az anyagi javak elértéktelenednek és az emberek a vizen, nyersanyagon, ételen fognak jobban veszekedni, nem a pénzen.
2012. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

"Többek szerint"

Mármint kik szerint? Én semmi ilyenről nem tudok. Az, hogy a világ nem tökéletes, és vannak feszültségek, nem azt jelenti, hogy világháború lesz.


"vagy lesz valami világméretü lázadás?"

Ahhoz valami közös cél kellene egy csoport részéről, akik mindenütt jelen vannak nagy számban. Én nem tudok ilyen csoportokról, hogy "lázadást" szerveznének.

Amúgy mi az, hogy "világméretü lázadás"? :)


"vajon meddig tűrik az emberek,hogy hogy a bankok és a hasonló szervezetek rabszolgát csináljanak belőlük?"

Nem nagyon értesz a gazdasághoz, igaz? :))

2012. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb probléma a nyersanyagok, nem megújuló energiaforrások elfogyása, emiatt egyszer óriási mértékű élelmiszerárrobbanás lesz, a pénz és az anyagi javak elértéktelenednek és az emberek a vizen, nyersanyagon, ételen fognak jobban veszekedni, nem a pénzen.
2012. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Egyébként ha érdekel a téma, ilyesmiket nézegess a neten :


Bilderberg csoport, New World Order, Alex Jones, Aaron Russo, Drábik János, Benjamin Freedman beszélde ..stb.


Ezekkek a címszavakkal nagyon sok elméletet fogsz találni, aztán rajtad áll, hogy mit gondolsz a témáról.

2012. aug. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megnézheted a többi 58931 hasonló kérdést is.
2012. aug. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Na mivan? Nem szálltak le a reptoidok az Olimpiai stadionba, nem volt merénylet, és még a III. vh. se tört ki a 100 méteres síkfutás alatt, ezért most vissza kell jönni a gyk. műhelyébe és újabb baromságokat kitalálni?


Tényleg ennyire nehéz valami értelmes hobbit találni?

2012. aug. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem (és több más ember szerint) a III. világháború jelenleg is tart. Csak az előzőekkel ellentétben ennek nem Európa a fő hadszíntere.
2012. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Esély van rá Lásd: Irán vs Izrael háború ki is robbanthatja mert, hogy mindegyik mellé mennének sokan, azonban valószínűsíthető, hogy ennél azért több esze van a kormányoknak azonban mind a két világválság után jött egy világháború és akkor most itt a harmadik én nem félek a háborútól, mert nem félnék harcolni azonban egytől félek az atomtól... :/
2012. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy lenne még egy világméretű háború, egyik ország sem merné frontális támadást indítani, mert félne a másík fél válaszától, és tudná, hogy a föld nem élné túl a 3. Világháborút... Ha csak nem történik valami, pl. Elfogy a víz stb....
2012. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Valami tuti lesz szerintem.ha már így be van harangozva 2012 kitudja mire készülnek.Ha nem esett volna le elmebeteg tömeg gyilkosok ülnek a világ tetején.És ha érzik majd a vesztüket nyílván mindent megtesznek majd hogy mi jól megsz*pjuk.NEm mintha nem azon lennének már kitudja mióta 100 éve??loool

De hát sokan immuninsak arra a kék bogyóra vagy mi az.:D

Nah jó semmi ilyen csak pár évvel ezelött sok össze esküvéselméletet olvastam amiről mindenki tudja hogy egy jó nagy hülyeség.Legalább is akik félnek ezt mondják.:D

Elöbb fogja ebben a világban mindenki magára venni a fenevad bélyegét mint hogy meghaljon a szabadság ért.Szal szerintem cumi van.:DNe vegyetek komolyan.Amúgy a kérdésre válaszolva szerintem nemtudom.Mindent olvasshatsz a neten és annak az ellenkezőjét is és mind kettőt igaznak mondják.

2012. szept. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!