Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit kell tennem hogy katona...

Mit kell tennem hogy katona lehessek?

Figyelt kérdés

Egy érettségim van, most autószerelő vagyok de szeretnék katona lenni. Egészséges vagyok és fizikailag is rendben vagyok. Mit kell tennem? Külföldre is mennék ha kell.

22/F


2012. szept. 27. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább jelentkezni a legközelebbi toborzóirodában.
2012. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Légióba, kéne menned nem ilyen bohócnak mint manapság mennek

Ahhoz hogy fegyveres testületnél legyél, oltári sokat kell még tanulnod, érettségi nem is elég már

Ha csak őrködni akarsz istállónál meg tehenészetben, arra ráunsz idő után


17évesen szerinted én nem vártam hogy katona lehessek? mégis kinőttem belőle mert mire eljutok oda hogy fegyvert lássak mint egy normális katona, addig megőszülök

20/F

2012. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelentkezned bzmeg! Senki sem fog körbe udvarolni, hogy ugyan gyere már katonának.
2012. szept. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2

gondolom a francia idegenlégiórá gondoltál. Oda tudod kik mennek? Akiknek semmi céluk az élettel, bűnözők, menekültek stb.

A másik ez a fiú szeretné a hazáját szolgálni. Nem pedig franciaországot.

On:

A legjobb az lenne ha hivatásos katona lehetnél, persze oda a legegyszerűbb út az egyetem...

Tehát a döntés előtted áll.

2012. szept. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megőszülsz mire fegyvert látsz te vadbarom ? alapkiképzés harmadik hetében már fegyver szét/össze szerelés van és nem sokkal később lövészet.
2012. szept. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!