Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Melyik hely a legjobb a...

Melyik hely a legjobb a Hondvéd Bázisok közül, illetve elegendő e a fizikumom?

Figyelt kérdés

Győr,Pápa,Kaposvár,Veszprém,Székesfehérvár,Tata,Budapest

Alkatom: 58-60 Kb,vékony,

magasság : 175 cm?



2012. szept. 29. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés első felét nem igazán értem, legjobb bázis ? Pápa reptér, Kaposávr logisztikai ezred, Veszprém Radarezred, Székesfejérvár ( lövészdandár ? ) Tata lövészdandár, Budapesten meg több minden is van, ha katona akarsz lenni nem te döntöd el hogy hova akarsz menni ahol van hely oda raknak be, egyik ismerősöm Zalaegerszegről jelentkezett lövésznek és Pápára osztották be reptért örző lövészekhez ( pápai őrszázad )

Fizikum meg megint más, lehetsz akármekkora ebből nem lehet megállapítani ha le tudsz nyomni 80 fekvőt 100 fekvőt, 20 felhúzoszkodás, és le tudsz futni 3200 km 13 perc alatt akkor jó vagy ennyi a történet

2012. szept. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pontos választ barátom. Amúgy én is zalaegerszegi vagyok
2012. szept. 29. 15:37
 3/3 ekeke ***** válasza:

Asziszitek, hogy kelletek még golyófogónak???????????


MÉRNÖKÖK kellenek, ma már GÉPEKKEL és számítógépekkel háborúznak, az emberi testi adottságok másodrendűek. Nem kéne kinyitni a szemeteket????

2012. okt. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!