Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi lett volna a német-magyar...

Mi lett volna a német-magyar emberekkel ha a Harmadik Birodalom nyeri a II. világháborút?

Figyelt kérdés
Kérdésemben olyan emberekre gondolok akik pl: anyai ágon németek apai ágon magyarok vagy fordítva , mert ahogy néztem erre nem hoztak semmiféle faji törvényt.

2012. okt. 13. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Tudod használni a keresőt? Ez csak kb. a 83122. ilyen kérdés az oldalon. De gyanítom, hogy te is csak provokálni akarod itt a népet, ez tipikusan az a kérdés, aminél nem kell két perc, hogy az emberek egymás torkának ugorjanak. Élvezed?
2012. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Horthy és Hitler megegyeztek abban, hogy a magyarországi németek részt vesznek a keleti élettér benépesítésében. Hitler elsősorban a Harmadik Birodalmon kívül élő németeket akart, a majdan meghódítandó baltikumi, és orosz területekte telepíteni ezzel sürgetve az elnémetesedést, persze rengeteg kedvezménnyel csábította volna őket. De a háború elvesztése miatt erre nem került sor.
2012. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek az elsővel. Rengeteg ilyen kérdés volt már szóval néz vissza kicsit és találhatsz egy csomót.
2012. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akartam senki provokálni ezzel a kérdéssel. Ha ennyire felbasz a kérdés akkor ne nézegesd.
2012. okt. 14. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
A kérdéssel lehet nem akartál, de ezzel a válaszoddal most igen. Látszik, rég tettek már helyre.
2012. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
31%
nem értem miért húzzátok fel magatokat?! ez csak egy kérdés!
2012. okt. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Ez csak egy kérdés mi ez a nagy balhé emiatt? hagyjuk...


Egyébként már olyan feltevés is született hogy a nácik miután elfoglalják a Szovjetúniót deportálni akarják a magyarokat, cseheket, stb... Szibériába akár szövetségesek akár nem, de az ötletet (ha jól tudom elvetették. De ez nem biztos, valahol hallottam.

2013. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na kihagytam egy zárójelet...
2013. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!