Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ez megtörténhet még az életem...

Ez megtörténhet még az életem alatt?

Figyelt kérdés
Az, hogy kitör a nem tudom hanyadik világháború és azt már dárdával, pajzzsal, karddal, íjjal vívják?

2012. okt. 20. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen, a modern technika korában egészen biztos így fog zajlani egy világháború. Ne legyél már ennyire sötét.
2012. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy fog zajlani a 3. háború mint a 2. kisebb eltérésekkel, modernebb járművekkel, jobban felszerelt harcászati eszközökkel

Aki azt mondja hogy "egy gombnyomás lesz meg egy nagy villanás és mindenki meghal" ezt elég irreális ugyanis, történhet ilyen 2 fél között, de azt nem nevezzük világháborúnak

Románia/Ukrajna/Szlovákia/Szerbia/Magyarország ezek mind szegény országnak mondhatók hadi technikát illetően

Nyugodt lehetsz mert mi még kézzel lábbal harcolnánk, nem lenne itt akkora látványos Was Is Das

20/F

20/F

2012. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy atomháború minden fegyver és egyéb gyára illetve bármilyen a kardnál modernebb eszköz gyártását lehetetlené téve tönkretenne nem lenne emberiség ami háborúzna.

De ha mégis a túlélt fegyverekből az a pár ember annyit halmozhatna fel hogy ihaj.

Ha ezeknek is annyi akkor már a csótányoknak is reszeltek, nemhogy nekünk.

2012. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ilyen nagy hülyeséget kérdezni?
2012. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt a kérdést nagyon bírom! :D Mellesleg nem. és nem lesz több világháború. Háború lehet, na de világháború! Gondolj az ensz-re, a nato-ra...
2012. okt. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A realitás:


“Azt nem tudom, hogy a Harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel.” (Albert Einstein)

2012. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mysterious válasza:
Igen!Az utolsó üzenetben az Einstein idézet, amit hallhattál :) Ő mondta ezt! :)
2012. okt. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!