Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az idegenlégióhoz szeretnék...

Az idegenlégióhoz szeretnék csatlakozni. Az igaz hogy ott embert ölünk? Mi kell hogy bekerüljek?

Figyelt kérdés

És hány éves szolgálati idő van?Én 1-2 évre gondoltam!Úgy lehetne?

Előre köszönöm.Mesterlövész szeretnék ott lenni! :)


2012. okt. 23. 12:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
na megint egy romantikus lélek. Felejtsd el. Nagyon nehéz bekerülni, főleg végigcsinálni. Nem te mondod meg mennyit akarsz ott lenni, ha elmész idő előtt az dezertálás. Nem feltétlen kell embert ölni, bár nem tudom miért meglepő egy zsoldosseregnél.
2012. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
ja és pláne nem mondod meg mi akarsz lenni... ez nem COD bagy Battlefield.
2012. okt. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Tessék:

[link]

[link]


Beírtam a googleba, hogy "francia idegenlégió". Ez a kettő volt a két legfölső találat.


Azért teljesen zéró információval kijelenteni, hogy csatlakozni akarsz (szeretnél) az idegenlégióhoz, elég merész dolog...


Az "1-2 évre gondoltamra" megtalálod a választ a fenti linkekben.


Bármely hadsereg tagja vagy, alapvetően az a munkád, hogy embereket ölj (még ha erről sokszor maguk a katonák feledkeznek el, főleg a nem harcoló alakulatoknál). Ebből fakadóan, ha bármely hadsereg tagja vagy, kerülhetsz olyan helyzetbe, amikor embereket kell ölnöd.


Olvass utána a dolgoknak, és keress valakit, aki volt kint, beszélgess vele, aztán gondold át alaposan.

2012. okt. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hány éves vagy? 12, vagy 13? :)))
2012. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%
Leginkább agy kell hozzá, de láthatóan annak jócskán híjján vagy.
2012. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

19 -.-"

De ezt az oldalt már néztem de nem találtam hogy mennyi időre kell bevonulni..Lehet 1 évre?

2012. okt. 23. 12:45
 7/28 Komplikato ***** válasza:
100%

"Ebből fakadóan, ha bármely hadsereg tagja vagy, kerülhetsz olyan helyzetbe, amikor embereket kell ölnöd."


Az sem mellékes, hogy és/vagy téged ölnek meg. Szóval a pakliban nem csak a gyilkolás, hanem a halál is benne van.

2012. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

"A tényleges belépés csak sikeres vizsga után történik meg ahol az illető nemet is mondhat. Ha elfogadja a szerződést, akkor öt évig kell szolgálnia a Légiót valamint ekkor osztják be a kilenc ezred egyikébe."


A másodiknak linkelt oldalon van, ha ennyit sem találsz meg, akkor ne erőltesd a légiót, 20-as IQ-val esélytelen vagy!

2012. okt. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 bumbi02 ***** válasza:
100%
Még egy tagja generációnknak, aki a Counter Strikon, COD-on, és Battlefielden nőtt fel, és azt hiszi, hogy élőben is olyan mókás lehet.
2012. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
minimum 5 év kisfiam! Kivételt képez ez alól mondjuk egy esetleges haláleset, akkor hamarabb. Vagy ha dezertálsz. De most elvileg tömve vannak, szóval nagyon kevés az esélyed.
2012. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!