Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miképpen lehetek ejtőernyős?

Miképpen lehetek ejtőernyős?

Figyelt kérdés

Toborzóirodába is be lehet menni ezügyben vagy főiskolára kell menni? Gondolom a főiskola magasabb rangot ad, de ettől függetlenül én szeretnék a többi honvéddel ugrálni.


Melyik főiskolára kellene menni? Milyen eredményekkel lehet oda bejutni? A főiskola elvégzése milyen rangot ad a kezembe?


A katonaságban mindig van szabad hely? Mármint a kiképzés után egből tudnék-e szolgálni?


Vannak olyan külföldi missziók háborús övezetekben, ahova lehetne kérni áthelyzést egy NATO-s hadseregbe? Mármint tudom, hogy vannak, de olyan van-e, ahol vannak ejtőernyősök is?


2009. aug. 9. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
ez jó kérdés, én is valami ilyesmin gondolkodtam, hogy bevonuljak..
2009. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem e-mailban egy toborzóirodától, erre azt írták, hogy nem ad meg semmilyen információt, mert nem küldtem el a telefonszámom....

Ja, és ráadásul a megszólításomban nem is az én vezetéknevem szerepelt, hanem valami más név, pedig a saját nevem van megadva a levelezőrendszerben. Hát ennyit erről a nagy katona fegyelemről, zászlós létére...

2009. aug. 10. 14:12
 3/6 anonim válasza:
100%

Javaslom ezt olvasd át...


[link]

2009. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ha egy ilyen affér után feladod, akkor nem vagy való katonának, desszantosnak meg pláne. Add meg a telefonszámod és telefonálj még egyszer, hátha egy frissebb katona veszi fel. Minden ember más, lehet a bnője otthagyta.Az emailedben adj meg minden adatot, még a nevedet is, ja a telefonszámodról se felejtkezz meg. Menni fog, ejtőernyős katona lesz belőled, harcolj érte ;)
2009. aug. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem adom fel. Nincs olyan szerencséjük. xD
2009. aug. 11. 11:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ejtőernyőzés nem lehet cél a katonaságnál. Ejtőernyős katona nincs... legfeljebb néhány beosztásban kell foglalkozni pl. az ernyők raktározásával. Olyan van, hogy katonák ejtőernyőznek, de ez csak valamilyen cél érdekében történik. Mondjuk felderítők célba juttatása az ellenség frontvonalai mögé, diverzáns feladatok végrehajtására. Erre 2 hét alatt ki lehet képezni aki alkalmas.

Tehát az ugrás miatt elmenni katonának elég nagy vállalás, hiszen az ugrás lesz a legkevesebb amit csinálnak.

Sportként lehet még űzni, egyesületekben bár az elég húzós anyagilag amíg el nem érsz egy profi szintet és támogatott sportoló nem leszel.

2011. aug. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!