Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tudtok olyan oldalt ahol...

Tudtok olyan oldalt ahol német második világháborus ritka harcjárműveket látni videón lehetőleg harc közben?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 15:50
 1/7 anonim válasza:
you tubon próbáld meg ott találsz 2.világháborús filmhiradókat ahola fronton forgattak,harcolő alakulatok mellett
2012. nov. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
irtam privátot de irok ide is hátha más is válaszol. youtube-on ilyesmik nincsenek sajna csak a nagyon gyakori páncélosokrol.engem most elsősorban nem a sok ezrével tömeggyártott tigris párduc meg panzer 4 érdekel hanem a joval ritkább tankok páncélvadászok stb.örülnék ha vki küldene egy jó linket márha létezik ilyen oldal egyáltalán.az biztos hogy ritka felvételek de kizárt hogy sehol ne maradtak volna ezek fent.
2012. nov. 2. 17:09
 3/7 anonim válasza:
akkor passz..Militär Museum Karlshorst tank panzer war T34 katjuscha stalinorgel BM13 2. Weltkrieg WWII WW II world talán itt találsz ha időt szánsz rá
2012. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Horten Ho 229 (Az első "lopakodó".) Olyan ritka, hogy összsen 3 készült belőle. Harci bevetésen sose volt.

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=bFHe4jQIbm8

[link]

2012. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a semminél ez is több.
2012. nov. 2. 20:03
 6/7 A kérdező kommentje:
és vmi panzerkeil.dre.hu-hoz hasonló oldal van esetleg?azt nagyon szerettem, nagyon részletes volt kár hogy már nem létezik.nagyon részletesen irt szinte minden létező német fegyverről.
2012. nov. 2. 20:42
 7/7 Pro Patria ***** válasza:

Ezzel a kettővel tudok segíteni:

[link]

[link]

Vannak bennük illusztrációk is.

2012. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!