Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egy elmozdult csigolya ( a...

Diagnostician kérdése:

Egy elmozdult csigolya ( a nyaki gerinc alatt közvetlen ) mennyiben befolyásolja a felvételi eredményeimet a honvédségnél?

Figyelt kérdés
nagyon nagyon rég óta van ez így, nem tudom mitől alakult ki az anomália, de nem korlátoz semmiben... egyszerűen: ilyen vagyok.
2012. nov. 2. 16:54
 1/3 A kérdező kommentje:
kétszer voltam vele csontkovácsnál, de nem tudja helyre rakni. ( egyébként 16 éves vagyok és gimnáziumba járok )
2012. nov. 2. 16:55
 2/3 A kérdező kommentje:
mi a francokat keresnek itt emberek, ha válaszolni sem tudnak?!
2012. nov. 25. 17:29
 3/3 vzs ***** válasza:

türelem, tornaterem! :)


ha a fizikai állóképességed nem befolyásolja, akkor lehet esélyed, de az orvosi vizsgálatok alatt nagyon alaposan megvizsgálják a gerinced is!

természetesen neked is leírom, mint eddig sokaknak, hogy az is sokat nyom a latba, hogy milyen szakot, szakirányt jelölsz meg!

2012. dec. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!