Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mikor volt utoljára Magyarorsz...

Mikor volt utoljára Magyarországon a dunai átkeléshez hasonló nagyobb hadgyakorlat?

Figyelt kérdés
Az érdekelne , hogy a dunai átkeléshez hasonló nagyságú hadgyakorlat mikor és hol volt Magyarországon ?

2012. nov. 21. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
He?
2012. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden évben vannak nagyobb gyakorlatok, legföljebb nem kapnak akkora nyilvánosságot, mert nincsenek benne olyan "extrák", mint a víziátkelés.


Általában az Alföldön Táborfalva - Tatárszentgyörgy, vagy a Bakonyban Várpalota - Veszprém térségében szoktak lenni.

2012. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem . Őszintén megmondva mostanában fel keltette az érdeklődésemet a hadsereg de nem igen találtam infót nagyobb gyakorlatokról . Köszönöm szépen a választ .

Ha lehet még egy kérdésem akkor szerinted megéri elmenni katonának ?

2012. nov. 21. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Delta 97-es hadgyakorlaton jelen voltam. Akkoriban nem voltunk NATO ország, de jó volt :) Igaz, 1.5 hónapig sehova se mehettünk:) Ott szemléltettünk páncélos csapást, ahol vadászgépek, és harci helikopterek is részt vettek. Valami NATO-s delegáció kukkolt minket:)

Várpalota térségben zajlott, de a neten alig találsz valamit róla.

Pedig sokan részt vettek benne. Szolnoki ejtőernyősök, Hódmezővásárhelyi lövészek, utászok, és tata-i páncélosok (ha jol emlékszem)

2012. nov. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!