Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ez most hogy van?! Csak 2év...

Ez most hogy van?! Csak 2év után mehetek ki legkorábban szerződéses katonaként külföldre?

Figyelt kérdés
Afganisztánra gondoltam de érdekel a fizetés is hogy pontosan(!)mennyi egy sima katonának.
2009. aug. 21. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A devizaellátmány értékét mndig aktuálisan tudod meg. Nem kell két évet várnod, csal lesz egy 6 hetes kiképzés tatán is, meg szigorúbb eü. és pszichikai vizsgálat mint amikor jelentkeztél katonának. Pl külföldi szolgálatra migrén kizáró ok.

Amit legutóbb olvastam, hogy havi 850e forintnak megfelelő volt az afganisztáni devizaellátmány, de ez rangtól beosztástól és sokmindentől függ, plusz kapod az itthoni fizudat is.

27/N/ftörm.

2009. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mennyi a nettó? ez tényleg igaz ennyi fizetés? és csak pár hét mert én nagyon szeretnék kimenni.A választ köszönöm!
2009. aug. 21. 22:37
 3/4 A kérdező kommentje:
egy sima érettségivel rendelkező szerződéses katona mennyit keres nettó havonta?
2009. aug. 21. 22:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Afganisztánban persze
2009. aug. 21. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!