Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan lehetnék szerződéses...

Hogyan lehetnék szerződéses katona?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg suliba járok szakmát tanulni, de szeretnék elmenni szerződéses katonának (érettségim van), azon belül vagy lövészként vagy harckocsivezetőként, és az érdekelne, hogy ennek mi a menete? Azt tudom, hogy elsőnek bekéne menni a helyi toborzóirodába, de így informálódni akarok előtte. Minden info érdekelne, hogy hova kell menni, mit kéne vinni, eleve mikor és hogyan lehetne jelentkezni, stb.... Előre is nagyon szépen köszönöm! 20/f
2011. okt. 15. 19:27
1 2
 1/11 Pro Patria ***** válasza:
55%
Mondjuk használd a keresőt, és olvasd vissza a kismilló ilyen kérdést, amit előtted feltettek.
2011. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
adom az elöző vélemyényét de itt egy kis segítség amit a googlén 21,3 másodperc alatt megtalálhatsz [link]
2011. okt. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm! az a gondom ezzel a pdf-el, hogy mindig befagy a firefoxom, így sajna nem tudom megnézni....
2011. okt. 16. 11:02
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja, és ha senki sem ismételné meg a kérdését személyre szabottan, akkor kb ez az oldal 100 kérdésből állna......
2011. okt. 16. 11:03
 5/11 Pro Patria ***** válasza:
59%

De te semmit nem szabtál itt személyre.

Ugyanazt írtad, mint mindenki: hogyan lehetek szerződéses katona.

Mi ugyanazt válaszolhatjuk rá, mint eddig. De nem fogjuk százszor leírni.


Plusz soha nem értettem, hogy bizonyos dolgokat miért nem az illetékeseknél kérdeznek meg az itteni felhasználók...

Ha betegségük van, miért nem mennek orvoshoz? Itt - valószínűleg - senki nem az, és látatlanul főleg nem lehet tudni, mi a baj.

Aki katona akar lenni, miért nem megy a legközelebbi toborzóba? Az ottani embereknél pontosabb és naprakészebb információt senki nem tud itt adni - lévén, hogy ez a munkájuk.

2011. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Öregem.Ha szakmát tanulsz akkor gyorsan felejtsd el a katonaságot.Addig ne is álmodozz róla míg el nem végeztél egy 4 éves érettségit.Ja és persze nem alapfokút hanem közép fokú a minimum.Persze készülj fel arra is,hogy a felvételin(elvileg) 200 fekvőt kell megcsinálnod asszem 2 perc alatt majd 200 guggolást megint 2 perc alatt és aztán 150 felülést megint csak 2 perc alatt.Persze mind ezt azután miután leutaztál Kecskemétre reggel 06:00-ra majd vettek tőled vért.Utána orvosi vizsgálat ahol megnézik a fogaidat a vérnyomásod stb... Utána az agyadban kezdenek el turkálni az agyturkászok. (ezek az adatok nem biztosak/pontosak/hihetőek.Én is valahol a GYK-n olvastam.)
2011. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Pro Patria ***** válasza:
49%
A 200 fekvő és 150 felülés nagyon erős túlzás, 30 fekvő és 40-45 felülés már elég a felvételhez.
2011. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
14%
150 felülést 1 perc alatt csinálok, most mértem.. nem nagy kunszt 2 perc alatt 150-et. :- )
2014. febr. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Menő gyerek lehetsz,megnézném azt a 150 felülést 1 perc alatt.
2014. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
2 perc alatt 80 fekvő férfiaknál és 68 nőknél az a maximális 100 pont erre a feladatra.
2014. ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!