Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerinted jó dolog lenne, ha...

Szerinted jó dolog lenne, ha visszahoznák a néhány hónapos kötelező kiképzést a katonaságnál?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 20:08
1 2 3
 1/21 Komplikato ***** válasza:
52%
Attól függ, az igazit a 80 évektől visszafelé, vagy azt a full gáz verziót ami később volt? Utóbbit halál felesleges lenne.
2012. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az igazit, ahol a fegyelmen lenne a hangsúly és a fiúk férfivá nevelésén.
2012. dec. 18. 20:13
 3/21 A kérdező kommentje:
Ilyen dolgok, mint parancsteljesítés, önfeláldozás,felelősség, összetartás, mások életének előrébb helyezés a sajátjánál stb.
2012. dec. 18. 20:13
 4/21 anonim ***** válasza:
53%
Igen! Szerintem nagyon is fontos lenne! Minimum 1 év. 35.f.
2012. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
Igen, mindenképp kellene, ezeknek a mai kis b.uziknak. Apuci és anyuci nélkül megtanulnák a rendet. Minimum két év sorkatonaság.
2012. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Semmi értelme nincs, de legalább jó drága. A fiúk férfivá nevelése az apjuk feladata, nem az államé és nem is a katonaságé.

Nem állunk úgy, hogy erre is egy csomó pénzt elpocsékoljunk.

2012. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
Semmi értelmét nem látom, a hadsereg feladata az ország védelme legyen ne az ifjúság nevelése. Pár hónapos kiképzés a harctéren semmit nem ér olyanokkal szemben akik erre tették fel az egész életüket, ellenben jó sokba kerülne az adófizetőknek ismét tízezreket állomásoztatni miközben a profikra most sem jut elég pénz.
2012. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem jó lenne, de nem is néhány hónap, legalább egy év! A kis semmirekellő, pofátlan, öntelt tinibagázs tanulna végre egy kis fegyelmet, tiszteletet az embertársai felé!
2012. dec. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%

Én egy fél éves kiképzést simán be vállalnék .

A mostani fiatalok nagy része el van puhulva és elvárják , hogy ki nyalják a seggüket amíg ők egész nap a gép előtt döglenek .


Lehet mondogatni , hogy csak nosztalgia az egész és fölösleges lenne . De szerintem jó pár embert gatyába rázna és nem kis nyápicok lennének .


Bár én is fiatal vagyok még de szerintem jó lenne egy fél év sorkatonaság de talán még 1 év is elmenne .


19/F

2012. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%

Engem nem érdekelne különösebben, kimennék külföldre akkor, vagy más módon bújnék el. Azért ne csináljanak már fiatalokból bohócot, ha nincs háború előtti készültség...

Pontozzatok le, de be nem tenném csak azért a lábam egy időre semmilyen katonasághoz, hogy neveljenek, már felnőtt vagyok senkinek nem tartozom elszámolni valóval, meg pont egy néhány hónap vagy 1éves benttartózkodás fog, emberi egyedeket képezni, hogyne


Olyan esetben feltétlenül benne lennék a buliba, ha valósan lőnénk és harcolnánk, másképp nem. Hülyéskedni tudok a kert hátuljában is

20/F

2012. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!