Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyit érhet egy I. világhábo...

Mennyit érhet egy I. világháborús puskacső?

Figyelt kérdés
Egy nagyon régi ház padlásán találtam egy talán I. világháborús vagy talán még öregebb puskacsövet. Úgy emlékszem hatszögletű és szépen kidolgozott visszafogott minták vannak rajta. Kb 50cm-s lehet. Mennyiért lehetne eladni? Elég szép állapotban van emlékeim szerint. Még régen kiskoromban találtam, de biztos megvan még valahol :)

2013. jan. 1. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Kb. két év szabadságvesztést ér!
2013. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na miért? Egy sima vas cső miatt? Nem hiszem..
2013. jan. 1. 22:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézz szét régiségboltokba, internetes aukciós portálokon, hogy mennyiért árulnak hasonlót. Esetleg kérd ki szakember véleményét, bár az nem dolgozik ingyen, viszont ha valami ritkaság, akkor jobban járhatsz. Látatlanban az isten se mondja meg neked.
2013. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mustafa33 ***** válasza:
Tuti, hogy nem I. VH. Akkor gömbölyű és minta nélküli lenne, esetleg gyártói kóddal , számokkal.
2013. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kb 10 évvel ezelőtt láttam utoljára. Tehát lehet hogy nem is puskacső. De majd megpróbálom megkeresni. Sajnos sehol nem találtam semmi ilyet. Google sem hoz ki semmit sem. Lehet hogy csak egy díszes kerti csap :D Mivel nincs egyik végén sem "célzó".
2013. jan. 1. 23:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:

[link]

[link]

[link]

2013. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!