Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi kell ahhoz, hogy bekeruljek...

Mi kell ahhoz, hogy bekeruljek MH 34. Bercsényi László Különleges Műveleti Zászlóaljba?

Figyelt kérdés
Mi a folyamata annak hogy ide belehessen kerülni?

2013. jan. 3. 21:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Milyen szinten van ez az alakulat?(külföldiekhez képest)
2013. jan. 3. 21:32
 2/8 anonim ***** válasza:

Juhász Mariann zászlós

HM-tel.: 02-43-7260

E-mail: mariann.juhasz73@gmail.com


Itt van a honvedelem.hu-ról nyílvánosan kikereshető elérhetőség a zászlóaljal kapcsolatban, többet nem találtam.

2013. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez mind oke,de meg csak 17 vagyok nem hivhatom fel azzal, hogy ez erdekel.:D
2013. jan. 3. 22:34
 4/8 anonim ***** válasza:

már miért ne? Van ott ímél cím is. Már ilyenkor el kell döntened, hogy mit szeretnél csinálni, és ha ez esetleg mégse jönne be, tudd meg most :).


Egyébként én is katonai pályára készültem, a fizikum meg is van hozzá, csakhogy lúdtalpas vagyok és szemüveges :DD

2013. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Egyébként én is katonai pályára készültem, a fizikum meg is van hozzá, csakhogy lúdtalpas vagyok és szemüveges"



És ezért megbuktál a felvételin?

2013. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Először is, jó ha tudod, hogy ez az egyetlen olyan alakulat Magyarországon, ami minősített speciális alakulatokat ad a NATOnak Afganisztánba... A youtubeon ha rákeresel találsz egy 1 órás kisfilmet a kiképzésről, ahol láthatod, hogy nem csak arra kiváncsiak, hogy hány fekvőtámaszt csinálsz még, vagy hogy hányszor találod el a célt, komoly hangsúlyt fektetnek arra is, hogy képes legyél röppályát számolni, eligazodni a térképpel, stb. ... Külföldi körökben, nagy elismeréssel fordulnak a BLKMZ felé, és keményen dolgoznak, hogy ez így is maradjon, ezért erősen ajánlott, ha tiszt vagy, persze megszűnt már a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem, de a Közszolgálati Egyetemén, még mindig lehetsz katonatiszt, tehát profi erőnlét (ajánlott küzdősport), jó mentális állapot, elengethetetlen lesz, hogy bekerülj, nem lesz könnyű, és ha már tagja vagy az alakulatnak, csak akkor jön a neheze....
2013. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezzel tisztaba is vagyok ès éppen ezert akarom majd egyszer megprobalni,nem csak lovoldozni szeretnek.

A kisfilmet mar megneztem.Lehet kizáró ok a küzdősport hianya?

2013. jan. 4. 13:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Kizáró ok, dehogy lehet. Ilyen hülyeséget, azt hiszed körbemennek, és hazugságvizsgálóval megkérdezik csinálsz-e valamilyen küzdősportot? Nem, természetesen, de aki ilyesmit csinál évek óta az már tudja milyen ha megütik erősen, vannak fogások a tarsolyában. Ettől nem fog előnnyel indulni. De az illetőnek személy szerinte könnyebb dolga van.

[link]

Pont ilyenen dől el, bekerülsz-e vagy nem. Mert ez az. És nincs túl gyakran.

2013. jan. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!