Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hol lehet jelentkezni magyar...

Hol lehet jelentkezni magyar országon békefenntartónak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és arra lennék kiváncsi hogy ha elvégzem a közép sulit és meg lesz az éretségim akkor hol tudnék jelentkezni békefenntartónak,és hogy akkor amint elvégeztem a kiképzést ki is küldenek Irakba vagy Afganisztánba?!És még valami menyi a fizetésük és hogy tud e valaki egy oldalt ahol erről böveben írnak?A válaszokat előre is köszönöm.Ja és ha egy picit rossz a szemem(job 0,5 bal 0,4-es)akkor az mekkora hátrányt jelentene?!
2009. aug. 28. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát úgy néz ki, elég sok mindent nem tudsz.

[link]

2009. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ép azért kérdezek mert sokat nem tuduk.És ezért érdeklödök.Egyébként kössz a választ.
2009. aug. 28. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát biztos vagy te benne hogy külföldön amcsi és izraeli érdekeket akarsz szolgálni? Én is elmennék katonának meg békefenntartónak is, de ilyen ügyet szolgálni semmiképp.
2009. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkoztam.De én azért nem lennék katona, hogy egy elnyomó, pökhendi, mindenkit maga alá gyűrni akaró országokért harcoljak, olyanok ellen akiknek a földjeit megszállták csupán üzleti érdekből és kockáztassam az életem fanatikus őrültekkel szemben egy olyan háborúban, amihez az égvilágon semmi közöm nincsen.
2009. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem ártana magyarórára is bejárni majd, vagy pedig olvasni egy kicsit. Ha már a hazád nevét se tudod leírni tisztességesen.


Különben:

[link]

2009. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással sehol.
2009. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!