Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Francia idegenlegios/Kommandos...

Francia idegenlegios/Kommandos tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Van valakinek rokona ismerose vagy volt francia idegenlegional/ mit tudtok rolla.(Copy Past nem kell)

Ha Itt magyarorszagon/Romaniaban Kommandosnak akarok bealni miken kell vegigmenni es mik a kovetelmenyek.



2013. jan. 20. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Nekem van francia idegenlégiós tapasztalattal rendelkező ismerősöm. Ő "sima" katonaság után ment ki. Mondanom sem kell, nagyon kemény...Igazából részleteket nem nagyon tudok, csak amennyit elmesélt. A kiképzés borzasztó kemény. Minden nap korai kelés, ellenőrzés...Különböző fizikai gyakorlatok, lőgyakorlat, ejtőernyőzés, stb... Komplex feladatok is vannak, amikor pl. ejtőernyővel kidobnak valahol, és van X időd arra, hogy visszaérj a táborba. Az fontos, hogy mindent franciául kell mondani, francia dalokat, indulókat is meg kell tanulni. A létminimum alatt élnek. Gyakorlatokon pl. csak víz és konzerv áll rendelkezésre a kb. 20 kilós hátizsák mellett.

És erősek a klikkesedések. Pl. a fürdőben az ismerősömnél folyamatosan keménykedtek az oroszok, akik többen voltak a többieknél. Tehát nem egyszerű...

2013. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljesen más a kettő... a Légióhoz nem kell előképzettség ha megfelelsz a fizikai / pszihológiai teszteken és nem hullasz ki a 4 hónapos kiképzés során akkor benn is vagy (átlagban 8ból 1 ember).

A kommandohoz nem tudom pontosan mi kell, gondolom a rendőrtisztin kezdesz, mindenestre az biztos, hogy sokkal kevesebb esélyed van ha az akarsz lenni mint légiós.

2013. jan. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ertem de ha a legiobol kiallok konyebb bekerulni a kommandohoz?
2013. jan. 21. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek megsérteni de a válaszodból úgy tűnik vagy nagyon fiatal vagy teljesen laikus vagy.

A légióból nem lehet csak úgy kiállni, vagy fel sem vesznek vagy legelőbb 5 év múlva "szabadulsz", kivéve ha dezertálsz ebben az esetben viszont jobb lapulni. Értelemszerűen ha valaki megkapta a légiós kiképzést és leszolgálta az idejét rendelkezik olyan gyakorlati tapasztalattal illetve fizikummal ami előnyt jelent egy kommandónál, viszont akkorra már rendelkezni fogsz olyan pénz- illetve kapcsolati tőkével, hogy számos jobb lehetőség álljon a rendelkezésedre - ha csak nem ez életed álma, ebben az esetben viszont a légió kerülőutat jelent és más úton könnyebben elérheted a célod.

2013. jan. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen nagyabol ezekkel tiszaban voltam olvastam utanna de "ne higgy el mindetn amit az internet mond" ugyhogy megerdeklodom es gondoltam ra csak epp bizonytalan voltam.

Es igen, fiatal vagyok de attol meg akarom amit akarok es tervezgetem a jovomet nem csak szeleburdi ohajok-sohajok.

Kiszamoltam hogy az 5 ev alatt mennyi penzem lesz es abbol mit akarok,hogyan akarom es utanna mi legyen.

2013. jan. 22. 14:40
 6/7 A kérdező kommentje:
De most arra lennek kivancsi milyen buntetesek vannak vagy a ferladatokra. Minden egysegnek( vizi,legi stb...)
2013. jan. 22. 14:42
 7/7 anonim ***** válasza:

sok buntetés van de az semmi, lényeg ha kint vagy majd rá jössz ,lényeg jo tanács verekedésben nagyon profi legyél ! olyan börtön filling ne hagyd magad vagy papucs leszel akár egy rossz nézés azzonal utnöd kell.

.....................................ez ne feled el.

2013. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!