Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A második világháborúban az...

A második világháborúban az Usa bombázta Magyarországot?

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 23:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
86%

A nyugati hatalmak , főleg az amerikaiak meg a britek mind kegyetlenek voltak , még a szovjeteken is túltettek.

A számukra kegyetlen , gonosz nácik ellen harcoltak amikor ők épp olyanok voltak mint akik ellen harcoltak.


Nézzük meg Drezdát , az a város egy jó példa az angolszász barbárságra.

2013. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Debrecent is bombázták.

Sőt, tudtommal a végén még egy koszorút is ledobtak ajándék gyanánt.


Akkor semmisült meg a vasútállomás épülete, és építették a helyére a ma is álló szocreál sz@rt. De sok helyen, ahol a Nagyállomás környékén ma szocreál panelházak állnak, ott jórészt bombatalálat takarított.

2013. márc. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
68%

4. vagyok. a válaszomra reagálóknak:látom az agymosás nálatok is megvolt.

persze.meg mondom én mért bombáztak mert 44 második felére már elérték az országot délről.

nehogy már az usa legyen az ártatlan áldozat.nyugat magyarországi vagyok 2 nappal karácsny elött ezek az állatok egy falut nem messze innen porig romboltak.biztos ott volt az utánpótlási vonal mi?meg mondom mi volt ott.több száz ártatlan halott.a frontvonal meg 100km-re keleti irányban.

több áldozatot szedtek a terrorbombázásaik mint a német haláltáborok.akkor ki is a gonosz?

drezdát vagy monte cassinot is a megszállás miatt bombázták ugye?egy db haderő nem volt ott.tájékozódjál már ha tudsz egyáltalán mielött marhaságot beszélsz.

amit ezek csináltak az egyszerü népirtás.aki meg lepontozza a kommentem annak gratulálok neki is annyi esze van mit az amcsiknak.azaz 0 és minusz 1 között.

2013. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
80%

még egy kis adalék meg pontosítás mielött ebbe is belekötnek.44 első felében is elérték már országot de később olyan reptereket szereztek meg amivel már hatalmas mennyiségben tudtak támadni.tették ezt annak ellenére hogy hatalmas veszteségeket szenvedtek hála a német légvédelemnek.és azt se feledjük hogy a szövetséges megállapodás szerint csak gyárakat vasutat utánpotlást bombáztak volna.mondták ezt 1942ben.gyorsan elfelejtették a saját szabályukat...1943tól meg főként dobták a bombát mindenre amit értek.

ne feledjük egy olyan nemzetről beszélünk amely gonosz és világuralomra tör.és persze szemrebbenés nélkül vet be atomfegyvereket is.lásd japán 1945.

2013. márc. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes, hogy aki csupa szép és jót ír az "ártatlan" USA-ról, az magas pontszámot kap, aki leírja a tényeket, az kapja a piros pacsikat.


Ennyi amcsi olvassa a gyakorit? :)

2013. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
68%

gyakorikerdesek.com ^^

még egy mondat megragadta a figyelmem így utólag.idézem:

"és ez így is volt ugyanis én ott voltam veled ellentétben"

persze én meg láttam napóleont élőben...

ott voltál és gondolom páholyból nézted a szőnyegbombázást igaz?csoda hogy túlélted.meg utána a szovjeteket is.sőt most itt irogatsz pedig legalább 80 éves vagy.szép:)

és még az amcsik pártját is fogod.netán meg is köszönted nekik hogy porig rombolták a házad/megölték a rokonaid?

2013. márc. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én is ott voltam ,és durva volt mikor moszkva felé meneteltünk, emlékszek az öreg napóleon végig fa vicceket mesét...
2014. jan. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

És tessék... Ezeknek ellenére a mai napig még mindig mindenki azt nyomorék USA-t majmolja. (hogy pusztulnak ki az egész kontinens)

Ráadásul az egész világ Amerikanizációban él. Ez kell nekünk is azt a -100 as IQ - val rendelkező idióta népet majmolni, akiknek még kultúrájuk sincs. SZÁNALOM. És még azt hiszik ők a világ közepe...szégyen...

2016. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!