Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van vkinek vmi infója usában...

Van vkinek vmi infója usában található fresno melletti titkos létesítményekről mi is folyik ott pontosan?

Figyelt kérdés

volt erről dok film a tévében is.nem tudom mennyi az igazság tartalma de az amcsiknak biztosan nem hiszem el azt sem amit kérdeznek.álítólag vmi légi szállítású osztag bázisa.vacak magyarázat mert az erdő közepén föld alatti beton létesítmény leszálló pálya a közelben sincs.

állítólag ufókkal és a technológiájukkal kísérleteznek mint pl a roswellnél lezuhant ufókat is oda szállították.

ez aggasztó mert ha ezeknek ilyesmi kerül a kezébe akkor a világnak annyi.


2013. márc. 2. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most komolyan gondolod, hogy bárki is hallott már egy titkos létesítményről? Gondolom azért titkos, mert az embereknek nincs róla tudomása, hogy mi folyik ott. Aki meg tudja, nyilván nem fogja elmondani.
2013. márc. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

igen komolyan gondolom ugyanis ha kint járt ott forgatni a nat geo is akkor világos hogy nagy nyilvánosságot kapott a dolog.a fresno nevű városka lakói is kutakodtak.felvették videóra hogy azóta gyanús fickók fekete furgonokkal követik őket.logikus hogy vmi nagy dolog van ott.

a stáb be is mászott a helyre át a kerítésen de egy hatalmas acél ajtó útjukat állta.visszafordultak.ugyhogy sajna abból nem lettem okosabb.

én plazmavágóval neki estem volna az ajtónak az biztos.nagyon szívesen benéznék meg tartanék egy kis elkobzást ha már ott vagyok.

2013. márc. 2. 23:47
 3/12 anonim ***** válasza:
Itt írnak róla: [link]
2013. márc. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Annyira bírom mikor elszabadul az emberek fantáziája. "Állítólag" a Roswell-i esemény vagy 60 éve történt, aztán érdekes módon mégse lett "annyi" a világnak.


Amúgy is a nat. geo. kb gyerekeknek való műsorokat ad, a katonai bázisokra meg alapból nem szokás senkit beengedni, nem csak az általad utált Amerikában, hanem itt Magyarországon se, aztán innentől lehet bohóckodni "titkos bázis" sztorikkal.


Ja, és a betöréses lopást odakint is büntetik. ;)

2013. márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

utolsónak:ha ufót lopnék azért nem jár büntetés:) furán nézne ki a tárgyalás azt hiszem.

roswell régen történt.azóta fejlődtek egy kicsit a dolgok.még jó hogy nem építettek földönkivüli technológiát 1946ban.de ha azóta dolgoznak rajta akkor már juthattak egy s másra.úgy gondolom érdekes dogokra...

a semmit aligha védenék ennyire...egyébként nem tudom mi igaz mi nem.de az usa kormányának nevetséges ürügyként kitalált sztorijában biztos nem.mellesleg roswellnél is az akkori szemtanúk gyerekei pár éve tálaltak ki hogy életveszélyes fenyegetést kaptak és folyamatosan figyelték őket.gondolom kamu ufók miatt aligha csaptak volna ekkora felhajtást.

ezek az ufók se túl okos jószágok.pont az usában zuhannak le...

2013. márc. 3. 20:56
 6/12 anonim ***** válasza:

"ha ufót lopnék azért nem jár büntetés:) furán nézne ki a tárgyalás azt hiszem." Létezik ám olyan hogy zárt tárgyalás, amin a résztvevőkön kívül (bíró, ügyész, stb) más nem vehet részt. A tárgyaláson elhangzottakat államtitoknak nyilvánítják, a sajtó nem tudósíthat róla, ezért annyira nem nézne ki furán az a tárgyalás.


"azóta dolgoznak rajta akkor már juthattak egy s másra.úgy gondolom érdekes dogokra"

Milyen konkrét tárgyakban, technológiákban nyilvánulnak meg ezek az "érdekes dolgok"?


"a semmit aligha védenék ennyire" Ha hozzám kopognál be lezuhant csészealjakat keresve, én sem engednélek be, pedig nincsenek űrlények a pincémben.


"az usa kormányának nevetséges ürügyként kitalált sztorijában" Mitől nevetségesebb történet egy titkos katonai projekt, egy lezuhant földönkívüli űrhajónál?


"gondolom kamu ufók miatt aligha csaptak volna ekkora felhajtást" Szerintem elég jól megélnek a turistákból. Ezért kell a felhajtás, hogy ne csökkenjen az érdeklődés. Kellemesebb munkának tűnik turistákat kalauzolni a szántóföldön, hogy "itten zuhant le a zufok", mint egy gyárban 8 órán át dolgozni.


"ezek az ufók se túl okos jószágok.pont az usában zuhannak le" Ellentétben veled, mert te, az általad kiválasztott helyen szenvedsz balesetet. :)

2013. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1 vmi akkor is nyilvánosságra kerülne.hogy nézne ki a mediában ez?mit gondolsz csak úgy legyintene rá mindenki ha bebizonyosodna az ufók létezése?

2 honnan a fenéből tudjam?akkor nem kérdeztem volna

3 ez nevetséges.de ha komolyan gondolnám hogy rejtegeted őket akkor szólnék a nemzetbiztonságiaknak aztán majd ők kimennek:)

4 az nevetséges hogy ezt a létesítményt állítólag a nemzeti gárda vagy mi a fene egy légi osztaga használja.ja persze repülögépek reptér nélkül a föld alatt az erdő közepén.cseppet sem furcsa dolgo ez.te mindent elhiszel amit neked mondanak?

5 ez soha nem volt turista látványosság.főleg a helyieket vonzza a dolog ők meg otthon vannak a környéken.

6 hát persze...amilyen fejlett technológiával bírnak ezek a lények ha csak így képesek idejönni akkor biztosan nem zuhannak le csak úgy.vagy mit gondolsz?ilyen expedícióhoz selejetes járművet kaptak?:)

2013. márc. 3. 22:59
 8/12 anonim ***** válasza:

1. Betörsz a katonai bázisra csészealjat lopni. Elkapnak, letartóztatnak, egy zárt tárgyaláson elítélnek. Mit tapasztalhat meg ebből egy kívülálló (újságíró)? Maximum annyit, hogy volt egy tárgyalás. Hogy kit, miért ítéltek el, egyáltalán elítélték-e, arról nincs információja. Ha kérdezősködik, akkor a válasz csak annyi: államtitok. Ebből nehezen lesz Blikk címlap.

2. Te írtad: "azóta dolgoznak rajta akkor már juthattak egy s másra". Csak megkérdeztem, hogy szerinted mit takar az "egy s más", ami alapján ezt gondolod. Reméltem, hogy a kijelentés valamilyen ismeretre, tapasztalatra alapul.

3. Szerintem is nevetséges. A példával csak azt akartam illusztrálni, ha nem engednek be valahova, annak nem az az egyetlen oka, hogy földönkívülieket rejtegetnek.

4. Miért kell a légierő minden támaszpontjára repülőtér? A földi személyzet kiképzéshez nem kell repülőtér. Ha a támaszponton kutató, fejlesztő munka folyik; ha adminisztrációs célokat szolgál; ha raktárként hasznosítják, akkor ismét fölösleges a repülőtér. Egyébként nem, nem hiszek el mindent amit nekem mondanak. Viszont csak azért mert a légierőnek van egy bázisa az erdőben repülőtér nélkül, még nem gondolom azt, hogy ott földönkívülieket rejtegetnek.

5. Az idézet részben Roswellről írsz, nem Fresnoról. Én arra reagáltam.

6. A technológia fejlettség szerintem nem zárja ki szükségszerűen egy baleset bekövetkeztének a lehetőségét. Nem gondolom, hogy az általad feltételezett expedícióhoz selejtes járművet kaptak, de tapasztalataim azt mutatják, hogy csak azért, mert egy gépezet új, még nincs garantálva a hibátlan működése. Egy 0 kilométeres Formula–1-es autó éppúgy elromlik, mint egy 30 éves, 500 000 kilométert futott Trabant.

2013. márc. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Több száz kis szűrke és Reptoid is fogva van ott,azt mondta a Klubrádió.Néha egyet-egyet összeengednek és a tisztek fogadnak a győztesre.
2013. márc. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igazad van ha ufot loponál nem lene tárgyalás és évekig nyomznának az eltünésed ügyében asima zsaruk és ne találna meg senki. Amugy ez az ufo hisztéria jó álca a bunkereket meg gyakran betonbol épitik a főld alá vanak hejből felszló repülők mint az F-35 vagy egy rakéta siló. És rosvelnél max náci repülők zuhantak le amit a vh2 után egy két ével ne m akartak elmondani hogy hithű nácik fejlesztik náluk az eszkőzpket a náci tudósok jutaták a holdig amerikaiakat.
2013. márc. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!