Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az osztrák lapok operett-hadseregnek nevezték a magyar honvédséget, ami még arra sem képes, hogy a hóban rekedt embereket kimentse?

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem szép dolog, de valószínüleg igazuk van. Megértem, hogy ez a véleményük.
2013. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Igazuk van, de a TEK, a Katasztrófavédelem is béna volt, futball stadionokra van és lesz pénz, hókotrókra NINCS! Bakondi és Pintér út: MOGGYON le!
2013. márc. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Link?
2013. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
igazuk van, a kommunisták tönkretették a magyar hadsereget, hogy a magyar népet ne legyen ki megvédje!!!
2013. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Hát, némiképp jogos, viszont szerintem a megelőzést tökölték el, és az nem a honvédség hibája. Kamionstop, első hópihére hókotrók, útlezárás ha kell.....
2013. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Én már az elején mondtam, hogy nem kell a fszopó osztrákokat beengedni mert semmi jó sem fog belőle kisülni.
2013. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Honvédséget kéne szapulni, hanem azt a sok görényképű politikust aki így leépítette azt.
2013. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Utolsóval egyetértek. Láttam olyan képet, ahol a rendőr a pajzsával ásta a havat! Nem az ő szégyene volt. Azok, akik olyan körülmények között olyan eszközökkel, amilyenekkel kint dolgoztak, minden elismerést megérdemelnek.
2013. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
79%
elintézték egy SMS-el
2013. márc. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Pro Patria ***** válasza:
86%

Egy link nem ártana. Mióta Paul Lendvaival tartottak "Magyarország-estet", azóta megnézem azt is, kik mondják.

Egyébként ez két ponton is támadható. Egyfelől a Magyar Honvédség bem kisebb, nem gyengébb, mint a többi a régióban. Másfelől ilyen esetben nem a Honvédség feladata elsődlegesen a mentés, az külső veszélyek ellen lett felállítva, az ilyen esetekre a katasztrófavédelem való, és csak a rajtuk (és a tűzoltóságon, rendőrségen) túlnő a feladat, akkor vetik be a Honvédséget is, mint most.

2013. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!