Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mikor lesz meg az eredmény...

Mikor lesz meg az eredmény nagyjából? (szerződéses katonatiszt)

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam alkalmasságin és az érdekelne, hogy előreláthatólag mikor lesz meg az eredmény, illetve mikor értesítenek? És kapok-e választási lehetőséget, vagy csak beosztanak valahova és menj oda, vagy hogyan kell elképzelni, hogyan tovább?

2013. márc. 28. 21:52
 1/2 anitta1988 válasza:

Én úgy tudtam hogy még a helyszínen megmondják, és ezt alá is támasztja a honvédségi leírás.

[link]


(utolsó oldal)

2013. ápr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de ezen túl vagyok már, mármint orvosin is mindenhova alkalmast nyomtak, pszichológus is alkalmast adott fizikain meg 322 pontom lett az is megfelelt....már csak azzal van a baj h 3 hete voltam de még semmi visszajelzés, hogy hova kerülök vagy mi lesz hogy lesz azt mondták majd értesítenek de azt mondhatták volna h fél év múlva :D
2013. ápr. 13. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!