Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan jelentkezzek az Egyesül...

Hogyan jelentkezzek az Egyesült Államok Haditengerészeti Akadémiájára (U. S. Naval Academy), illetve amerikai egyetemeknél mi az elvárás ( pl hogy számítanak átlagot, nyelvvizga stb. )?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Komolyan a globális háttérhatalom robotterroristája akarsz lenni?
2013. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Most komolyan aki felteszi aki ezeket a kérdéseket az 1 ember, vagy mind olyan aki megnézett egy amcsi filmet és már beakarna lépni? Van nekünk is honvédségünk is ám, szintén nem rossz fizetéssel ahhoz képest hogy mit kel csinálni, pl nem sok esélyed van meghalni, és elmehetsz korán nyugdíjba.
2013. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az lehet h elmehetek hamar nyugdíjba, nincs túl sok esélyem meghalni, meg szerintem is sokkal szebb dolog a hazát védelmezni, de csak kérdezem, mi értelme van vadászpilótának lenni itthon, amikor össz. 14 gripenünk van?

És nem vagyok bekattanva egyik filmnek sem.

2013. ápr. 5. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden amerikai feloktatási intézménynek van saját honlapja, érdemes azokat felkeresni. Itt nem érdemes ilyen kérdéseket feltenni, mert elég ritka, hogy valaki erről bővebb információt adjon. Esetleg érdemes még megkérdezni a NKE-t is, hogy nincsenek-e véletlenül kapcsolatban, valamilyen ösztöndíj rendszer alapon.
2013. ápr. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!