Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » "Földrengés rázta meg Észak-Ko...

"Földrengés rázta meg Észak-Koreát"+"Földrengés rázott meg egy iráni atomerőművet"=HAARP?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Földrengés rázta meg Oroszlányt, harrppp.


[link]

2013. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Évente több százezer földrengés van, haaaarppp?
2013. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Annyit illő volna tudni mitől vannak a földrengések mert minden nyolcadik osztályos tanulja!ÉS AZ MEG VÉGKÉPP ELMEBETEG BAROMSÁG HOGY EGY ATOMERŐMŰVET !!
2013. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
:D egy origos kommentet másoltam ki, az a csóka haaaaaaaaaaaaaaaaaarpozott
2013. ápr. 9. 22:14
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én meg előre tudtam, hogy ez lesz -.-


Ha akkora energiát tudna az emberiség felszabadítani, mint amekkora egy földrengéskor van, akkor az hidrogén bomba gyerekeknek való játékszer lenne már régen... Még egy lightos aprócska kis földrengés is bőven-bőven-bőven túlmutat a legbrutálisabb atomfegyvereinken is - ahhoz meg, hogy az alaszkai pontról a bolygó majdnem másik oldalán lévő helyeken ilyen földrengést okozzanak, a teljes éves emberi energiatermelés pár milliószorosa kéne, megközelítőleg... :)

2013. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szaniszló, te vagy az? HAARPP!
2013. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
HAARP - "Földrengés rázott meg egy iráni atomerőművet" = "Földrengés rázta meg Észak-Koreát"
2013. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Kra'henek voltak.
2013. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 intrepid ***** válasza:
100%
Belecsapott a villám a Vatikánba. HAARP? Nem, - leszólt a Főnök, hogy valamit rosszul csináltok.
2013. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
0%

Szerintem simán lehet. Érdekes, hogy pont észak-korea :-D

Azt nem tudom mennyi földrengés lehet évente koreában, kehet hogy természetesen jött.

2013. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!