Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek is egyértelmű,...

Szerintetek is egyértelmű, hogy amerikai "hazafi" robbantott Bosztonban?

Figyelt kérdés
Amikor Amerika sorra vonja ki a katonákat, mégis miért robbantana terrorszervezet? Egy ilyen robbantásnak most, Obama elnöksége alatt csak az az eredménye, hogy a republikánusok több voksot fognak szerezni és lelassíthatják, vagy megállíthatják a külföldön állomásozó katonák kivonását (sok militarista "hazafi" szeretné ezt elérni).
2013. ápr. 17. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem , ez nem patrióta viselkedés.
2013. ápr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egy dolog egyértelmű: nem Boszton, hanem Boston.

Összeesküvés elméleteket meg lehet gyártani, csak nincs semmi értelme...

2013. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen arab terror akció volt. Ha lehet egy tippem akkor irániak. Nemrég füleltek le egy hasonló akciót, ott még időben elkapták a férgeket.
2013. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A gyanúsított szaúdi állampolgár.
2013. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Antimod ***** válasza:
33%

"Összeesküvés elméleteket meg lehet gyártani, csak nincs semmi értelme..."


Dehogynincs. Sohasem szabad bedőlni a médiának. Ettől függetlenül lehet, hogy ebben az esetben valóban terrorakció volt (nem ismerem a részleteket), de mindig érdemes fenntartással kezelni az ilyesmit, pláne 2001 óta.

Számomra ebben az esetben semmi nem egyértelmű.

2013. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"A gyanúsított szaúdi állampolgár."


Azt hallottam, ez a hír hamisnak bizonyult.

2013. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Gugu Gabor ***** válasza:
A "hazafiak" általában az államot támadják pld kormányzati épületek és nem a népet.
2013. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Bármi elképzelhető.

Nem is biztos, hogy terrortámadásról van szó, szerintem ezt korai volt kijelenteni az elnöknek. Lehet, hogy egy őrült bármilyen politikai cél nélkül robbantott és csak pusztítani akart. Lehetséges, hogy egy magányos elmeháborodottról van szó, mint a connecticuti iskolában vagy a coloradoi moziban lövöldöző ámokfutók.


Persze az is lehet, hogy egy iszlám terrorszervezet követte el, ezt majd a nyomozás során kell kideríteni. De érdekesnek találom, hogy úgy nyilatkoztak, hogy semmit sem tudnak az elkövetőről és az okokról, de már rögtön terrortámadásról beszélnek, persze a robbantás módja alapján ez valószínűsíthető.

2013. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3-as Te idióta az irániak nem arabok!
2013. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem egyértelmű, hogy kik tették, de legutoljára amikor az ügyről hallottam még egy teerrorszervezet sem vállalta magára az akciót, ez azért elég furcsa. Állítólag a két(illetve több) bombás akcióból egyesek arab terroristákra következtetnek, bár mivel nem egymásra robbantották őket, így szerintem ebből úgy isten igazán nem lehet levonni semmilyen következtetést. Szerintem a célpont is elég furcsa, az arab terroristák megtámadják a maratont, de végül is miért ne, ott csapnak le, ahol tudnak. Mindenesetre előbb utóbb meglesznek a tettesek.
2013. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!