Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Francia idegenlégióban mik...

A Francia idegenlégióban mik az orvosi követelmények?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy szemüveg-e lehet-e az illetőnek és az milyen erősségig vagy lúdtalppal be lehet e lépni. Gerincferdüléssel mi a helyzet stb.

2013. ápr. 19. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Lúdtalp gerincferdülés? Van fogalmad milyen kiképzés van ott?Az amerikai tengerészgyalogság apácazárda ahhoz képest!
2013. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tudom én azt, de nem a kérdésre válaszoltál
2013. ápr. 19. 20:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha csak a filmekből tájékozódsz, akkor minek válaszolsz?

Voltál már a Légióban kiképzésen? És a Navy Seal-nél?


Egyébként nem igaz, hogy nem fogjátok fel - ez rád vonatkozik kedves kérdező - , hogy SENKI nem fogja ezt a kérdést megválaszolni itt, de ha kb. 5 perccel többet szánnál a kutakodásra, akkor már megtaláltad volna, hogy igen, mint minden hadseregben nézik a lúdtalpat, a térdet, sőt minden végtagod minden porcikáját végignézik, és bizony a gerincet is.

És gerincferdüléssel kb. annyi esélyed van bekerülni, mint Mila Kunisnál. Semmi. Nem hülyék. Lúdtalp az más téma, tényleg nem mindegy milyen mértékű, illetve van e más deformáció (nagyjából minden 3-4. embernek van lúdtalpa...) de ezt megint nem itt fogják megmondani neked. Annyi tény, hogy lúdtalpasokat vettel már fel, de sose tudni mi alapján válogatnak.

2013. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szemüveggel felvesznek, gerincferdüléssel nem. Valószínűleg lúdtalppal sem.
2013. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm a választ! :)
2013. ápr. 20. 10:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szemüveggel tervezed a felvételt, akkor szerezz be egy sportszemüveget, vagy inkább kettőt. A fogaidat is hozd rendbe, az nem gond hogy megromlott egy kicsit, csak most legyen rendben. Ha rossz, úgyis elküldenek egy fogorvoshoz.
2013. ápr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 legion ***** válasza:
100%
A 3/6-os válaszolót kérdem,ő akkor mindkettőben volt kiképzésen?A Légióban is,és a Sealnél is?Melyiket találta nehezebbnek?
2013. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyiknél se voltak. Pont ezért nem írok le soha olyat, hogy a légiósok uránmagos töltényt sz@rnak és az amerikai tengerészgyalogság hozzájuk képest apácazárda. Mert ez hülyeség. Másrészt nem is értem az összefüggést a gerincferdülés és a kiképzés keménysége között. Ugyanis egy gerincferdüléssel még egy "normál" munkahely - amiben fizikai, vagy állómunkát végeznek - is kibírhatatlan, nem hogy egy hadsereg!

Tehát a válasznak semmi értelme. Én leírtam mások tapasztalatát - amit a kérdező is megtalált volna máshol, ha keres - az nem az én problémám, hogy ez sokaknak nem tetszik.

Mégis milyen választ lehet adni arra, hogy lúdtalppal be lehet e lépni? Ha már gágog akkor nem, de ha még csipog akkor igen?

2013. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
* voltam
2013. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 legion ***** válasza:
100%
Köszönöm.Értékelem benned,hogy leírod tisztességesen,hogy nem voltál ott.Én sok mindenkire ráírtam,akik olyasmi választ adtak,mint te,hogy na,voltak-e ott,s milyen volt,és azokban nem volt annyi,hogy leírják,hogy igazából nem.Te látod férfiként megmondtad,nem úgy,mint a sok Internetkatona.Ezúton válaszolok is a kérdezőnek.Felvesznek szemüvegeseket,sőt,még rohadó fogúakat is,de akkor igencsak kompenzálnod kell a fizikai felvételin.De akkora a túljelentkezés,hogy megtehetik,hogy kiszórjanak egy jobbért,úgyhogy,hát,lúdtalp...Tanácsolom,hogy legyen egészséges a szervezeted,és jó a kondid,ha lesz vér a pucádban,hogy kimenj,ne csak érdeklődj!
2013. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!