Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Francia Idegenlégióban, az...

Francia Idegenlégióban, az orvosi vizsgálatokon milyen vizsgálatok vannak?

Figyelt kérdés
Gondolom a szokásos EKG, vérvétel, vizelet, fogazat...stb van. Aki megjárta mesélhetne erről és esetleg, hogy mik a kizáró okok.
2012. jún. 2. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Már megint te vagy, aki megnézett egy Jean-Claude Van Damme filmet?
2012. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem én a Rejtő könyveket olvastam te agyoniskolázott.
2012. jún. 2. 18:30
 3/6 anonim válasza:
Én még nem jártam meg a légiót, de sok cikket olvastam róla és úgy emlékszem, hogy az orvosi vizsgálat nagyban megegyezik az itthoni katonai orvosi vizsgálattal. Mindent megvizsgálnak (pl. EKG, vérvétel, vizelet, fogazat, hallás, látás). Ezeken kívül még van egy gerinc vizsgálat is, ami egy gerincröntgen, ahol kiszűrik pl. a gerincferdülést. A Francia Idegenlégióban fontos követelmény, hogy a jelölt fizikai és egészségügyi állapota tegye lehetové bármely hadszíntéren történő bevetését. Persze ezeket én is olvastam, nem tudom pontosan hogy zajlik ott egy orvosi vizsgálat.
2012. jún. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Cooper teszt az alap. ahogy tudom, ha nem futod le, akkor nem vesznek fel. szerintem van weboldala az idegenlegionak.
2016. júl. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hallást hogyan vizsgálják?
2016. szept. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell felüléseket csinálni?
2016. szept. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!