Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen erősségű szemüvegem...

Milyen erősségű szemüvegem lehet NKE nem katonai vezető szakon?

Figyelt kérdés
Katonai vezetői szakon kizáró tényező, azonban a többi szakokon lehet szemüveg. Hallottam már tököt-zöldet a dioptria határról, kérdésem tehát, hogy maximum milyen dioptriával átcsúszni az orvosi alkalmasságin?

2013. máj. 11. 00:28
 1/6 A kérdező kommentje:
az egyetem felvételi szabályzatában nincs meghatározva, nem találtam a maximumról információt, csak annyit, hogy katonai vezetői szakon kizáró tényező
2013. máj. 11. 00:29
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mégis melyik szakon? Az NKE-n vannak polgári szakok is, oda akár a szódásüveg aljával is mehetsz. Sőt, akár vakon is.
2013. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jogos a felvetés sajnos nem voltam pontos, nem civil, hanem katonai szakok érdekelnének :-)
2013. máj. 11. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: Katonai vezetőin, ahogy már utánajártál, semmilyen sem lehet, az összes többin meg akármilyen lehet, csak arra vigyázz, nehogy olyan nagyon vaskos legyen vagy nem tom, hogy esetleg alkalmatlannak nyilvánítanak, de nem hiszem hogy ez lenne a szitu.
2013. máj. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :)
2013. máj. 15. 14:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Kösz
2017. szept. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!