Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit vigyek magammal?

Mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés
Most megyek majd júniusban Szentendrére alapkiképzésre és az érdekelne, hogy ruházatilag hogy készüljek mennyi cuccot vigyek szerintetek? vagy mennyi lehetőségem lesz kimenni várost nézni vagy ilyesmi? Sportruházatból felkészülök azzal nincs baj de utcai ruhából mennyivel kalkuláljak?Hazajöhetek közben?

2013. máj. 12. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

kb 1 hónap után kiengednek a városba, de egy váltás utcai öltözetnél azt gondolom felesleges többet vinned magaddal, ott úgyis folyton gyakorlóban leszel


én amiben elmentem abba is mentem ki a városba, sőt, hétvégén amikor bent maradtam, abban mentem kocsmázni:)

2013. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jól van köszi akkor nem viszek sok cuccot :) Hétvégén ki lehet majd menni?
2013. máj. 13. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:

hétvégén azt csinálsz amit akarsz, ahol akarsz


nincs megkötés

2013. máj. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mázlista, csak ennyit tudok hozzáfűzni, biztos izgalmas lesz. :) Azt mondják akik végeztek, hogy ott egy bizonyos értelemben többet tanulnak mint általánosban meg gimiben együtt véve. Mármint nem tananyagot, hanem erkölcsöt, önismeretet, életet.

Ja általában 1 váltás elég, csak annyi, hogy készülj arra hogy az a váltás melegbe meg hűvös időbe is jó legyen. Vagyis rétegesen. Bár ugye nyáron mész, de hát változékony lehet az időjárás.

2013. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Amúgy a suli az időpocsékolás már rájöttem....hát bízom benne,hogy jó lesz :) ha a hétvégéimet szabadon tölthetem akkor meg állommelóm lesz :) Legalább lesz időm az edzésekre is :)
2013. máj. 14. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!