Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Magyar Honvédség szerintetek...

A Magyar Honvédség szerintetek sem azzal van felszerelve, amivel kellene?

Figyelt kérdés
Csupa szárazföldi erő és gyalogsági támogató egységünk van, pedig szerintem leginkább olyanokra lenne szűkség, mint nagyobb légvédelmi eszközök, mint pl s-300, rakétapajzs, különböző hatótávolságú ballisztikus rakéták, nagyobb légierő, még több drón, stb. Egy modern haderőnek ilyennek kell lennie, mert ez így csak arra jó, hogy missziókra tudjunk küldeni katonákat.

2013. jún. 4. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem az egészet be kéne szüntetni. Semmilyen veszély nem fenyeget minket itt, arra meg minek pazaroljuk a pénzt hogy afganisztánban majomkodjanak?
2013. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nincs rendesen felszerelve. De mit vársz mikor még a kórházakba sincs elég ágy a betegeknek...

De legalább lesz stadion Felcsúton.

2013. jún. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Minek a drága légvédelem, amikor a mostanit üzemeltetni sincs pénz? Rossznyelvek szerint nincs keret pótlékokra, ezért a kezelőszemélyzet pénteken befejezi a melót, aztán hétfőn veszik fel a munkát.

Mit gondolsz, hogyhogy nem tűnt fel a tavaly valamelyik hétvégén berepülő izraeli drón?


Ballisztikus rakéták? Kit akarnál vele letámadni? Mert az bizony nem védelmi eszköz.

2013. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Salamon Bálint ***** válasza:
Fenntartható hadsereg kell, a jelenlegi gazdasági körülmény viszont csak a közgépnek meg a stadionépítésnek kedvez.
2013. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a magyar hadero??egy elavult osdi vacak!!

lasd a kituno pelmda eppen a legvedelemre,;

ket izraeli vadaszgep berepult az orszag fole,tett par berepulesi gyakorlatot ferihegy felett,es tavoztak!!

nos csak a tavozas kozben, eszlelte oket a legvededlem!!

ez mindent meg is magyaraz!!

ha ilyen ennyre osdi kacat akkor meg mi ertelme???

2013. jún. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

most tök jó hogy mindenki jön az izraelikkel de mit is vártok már mindenki annak az országnak nevezehtő valaminek engedelmeskedik, az egész világot irányítják állítom hogy csak Iránban lőnék ki őket és bárhol máshol repkednének....


Meg szidhatjátok a KUB-ot meg a magyar katonák szakképzettségét de ha ezt teszitek akkor erről még nem hallottatok..... [link]

2013. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

7_os!!

ne rettegj teeee!!

menj orvoshoz vele surgosen!!Oriasi szukseged van egy kituno psych-re!!!

2013. jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már nem azért, de az izraeli gép kapcsán annyit, hogy ponthogy Magyarország volt az egyetlen, aki szólt, hogy "hé, ezeknek nem kéne itt lenniük". Egészen Bp-ig egyetlen ország sem panaszkodott, vagy reagált, így kiértékelhető úgy is a dolog, hogy csak a mieink voltak eléggé éberek. Nem beszélve arról, hogy ilyen helyzetben sincs jogunk azonnal tüzet nyitni, így le sem szedhettük volna őket, hanem a Grippeneket kell felküldeni és nekik kell leszállásra kényszeríteni a szóban forgó gépet, aminek egyébként nagyobb a végsebessége, mint a Grippené, és itt térhetünk vissza az eredeti kérdésre, hogy miért nincs rendesen felszerelve?
2013. jún. 9. 01:38
 9/10 anonim ***** válasza:

klerdezo!!

-"egeszen bp-ig egyetlen orszag se....."-

ok tudtak a gyakorlatrol!!ennyi!!upsz

2013. jún. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hangszoros ***** válasza:
Nem off itt a mérgelődésem tárgya. A közelmúltban olvastam egy tanulmány félét. Kitárgyalták benne, hogy tudatosan úgy szervezték a honvédségünk esélyünk se legyen a fővárost védeni. Illetve logisztikailag jól széttelepitették. Nem a külső támadás volt a fenyegetetség tárgya, hanem egy esetleges belső népfelkelés. Abból indultak ki, hogy elegendő idegen fegyveres van már itt,( főleg israeli ) az elégedetlenkedő lenyugtatására. És ha nem elég Ferihegyen keresztül se perc alatt jön akármennyi. Na bosszankodásom tárgya, hogy nem vagyok képes megtalálni azt posztot. Egy oldalt teleirtam lehetséges keresőszóval. El kellett volna mentenem! :( Ezt is kerestem de ez megleltem: http://www.youtube.com/watch?v=oHvnDXiQGXs
2013. dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!