Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyarországon hol vannak...

Magyarországon hol vannak katonaságok, és laktanyák amikbe még a mai napig laknak is?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Vigyázzatok! A kérdező az ellenségnek kémkedik. Így akarnak katonai titkokhoz jutni!

"Az ellenség keze betette a lábát!" (Kádár János után szabadon)

2013. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ezt ugye te sem gondoltad komolyan, hogy majd itt egyetlen nyilvános oldalon szépen összegyűjtöd, hogy kishazánkban hol, merre találhatók még valóban létező katonai egységek.

Persze az biztos, hogy a lakosság azzal nincs tisztában, hogy a lakhelyén levő katonai egységeknél milyen, és mekkora horderejű hadászati, technikai stb. erők vannak jelen.

No de azért ilyen kérdést még véletlenül sem tennék fel egy ilyen oldalon!


A modik helyében nagyon gyorsan törölném is a kérdést!

2013. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ha rákattintasz az alakulatok nevére alul ott lesz a pontos címük.

2013. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt sem gondoltam volna!
2013. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tényleg nem gondoltam komolyan!!:DD Csak kíváncsi voltam a hozzászólásokra!!:DD
2013. jún. 5. 20:58
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsi!! XD
2013. jún. 5. 21:01
 7/8 anonim válasza:

Pest és Bács-Kiskun megye alatt, egy darab összefüggő földalatti katonai komplexum van... ezt mindenki tudja!

Több százezer magyar harcidroid, és nanoruhás elitkommandó különítmények, székely kiborg harcosok és megannyi túlvilági tűzerővel bíró harcászati gépet rejtegetnek ott.

Úgyhogy akármelyik ügynökségnek is dolgozol, jelentsd hogy Magyarország katonai nagyhatalom ; )

(Viccet félre téve: amúgy ezt senki sem tudhatja és nem is illik elmondani ha tudja, mert a katonai vezetőinkre tartozik. Ha a civil lakosság pontos számokat tudna, azt a környező népek vezetői hamar kihasználnák)

2013. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Öszintén meg lennék lepve, ha a szomszédos államoknak nem lenne hozzávetőlegesen pontos infója a magyar honvédség képeségeiről, technikájáról valamint elhelyezkedéséről. Ugyanakkor csak remélni tudom, hogy kb. ugyanezzel a tudással mi is rendelkezünk.
2013. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!