Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ki gyozne haboruban? Franciaor...

Tarak kérdése:

Ki gyozne haboruban? Franciaorszag vagy Japan?

Figyelt kérdés
tudom hulye kerdes, de elmeletileg.

2013. jún. 11. 22:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Franciaországnak van atombombája.
2013. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
26%

Japánok szerintem, a világ egyik legokosabb emberei

Ők technikával harcolnának, Franciák meg leginkább nagy hadakkal

2013. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Olyan baromságokat bírtok kitalálni. Nem tudom hány ország van a Földön, szerintem úgy 200, ha van egy jó matekos, aki keni-vágja a variációkat (elvileg a most érettségizőknek kellene) , akkor kiszámolhatná, hogy még hány kérdést lehetne feltenni...
2013. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ha az atomot kivesszük a képletből még úgy is a franciáké a katonai fölény ennek ellenére a mentalitásuk miatt a japánokat mondanám. Amúgy atomot a japánok is tudnak csinálni szóval abból nem lesz senkinek fölénye.
2013. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%

Ha Franciaországban háborúznak, akkor Franciaország, ha Japánban, akkor Japán nyerne. Igaz a franciáknak van atomarzenálja, de a japánok is fél-egy év alatt képesek lennének építeni néhány bombát.


Ha valami kicsit reálisabb elképzeléssel mondjuk egy csendes-óceáni háborút veszünk Francia Polinézián vagy Új-Kaledónián, akkor sokkal kiegyenlítettebbek lennének az erőviszonyok. Talán Franciaország nyerne, mivel a háború óta a japán hadsereg inkább védelemre van berendezkedve, még repülőgép-hordozójuk, atomtengeralattjárójuk sincs. Franciaországnak viszont vannak expedíciós tapasztalatai is és a fenti példában megemlített területek végül is hazai pálya.


Egyébként hivatalosan 193 ország van, ha tetszőlegesen kiválasztunk kettőt, hogy összehasonlítsuk őket, 18528 kérdést lehetne feltenni. Egy Andorra vs. Nauru háború esetén vajon ki győzne? :)

2013. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%

Köszönöm utolsó. :D

Akkor még egy darabig jöhetnek a kérdések.

2013. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
de nagyon tavol vannak egymastol.. lol..
2013. jún. 11. 22:44
 8/26 anonim válasza:
Ez jó kérdés ha a fejletségett nézzük meg a pénzt akkor a Japánok fényévekkel lekörözik a franciákat. Azért az köztudott hogy Japán ha nem is a leggazdagabb ország de ott van a topban.
2013. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Japán a világ gazdaságai között bent van a Top 5-ben ,Németországot is veri.
2013. jún. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
68%

` a háborúhoz 3 dolog kell. A pénz, a pénz és a pénz. '

Szerintem Japán győzne.

2013. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!