Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan lehetek ejtőernyős katona?

Hogyan lehetek ejtőernyős katona?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 13:26
 1/9 Amado atya ***** válasza:
31%
Normális ember működőképes repülőgépből önszántából nem ugrik ki. ;) :P
2013. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Normális ember nem ugrik ki? Dehogynem... Normális ember ingyen nem ugrik ki egy működő repülőből. Ha kellően megfizetnek még szaltóznék is :D

Szerintem az országban nincs légidesszantos különítmény, bár lehet tévedek. Szerintem nem kell hozzá 3 diploma... Kapsz egy elméleti oktatást amiben közlik, hogy HÚZD MEG A ZSINÓRT ha a tanyán már tisztán látod Józsi bácsi arcvonásait. Kb ennyi lehet. :D

2013. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

de lehetek csak azt nem tudom, hogy hogyan mire jelentkezzek

vagy, hogy külön a helikopteres laktanyába kell mennem?

itt egy link:


[link]

2013. jún. 12. 20:33
 4/9 anonim válasza:

Nem tudom milyen idős vagy, ha beleférsz jelentkezz ide: [link] válszd a lövész, vagy felderítő (inkább a második) szakot.


Ha nem felelsz meg a bemeneti követelményeknek (kor, iskola), akkor:


1. Tájékoztató (Toborzó iroda)

2. Regisztráció, jelentkezés (Toborzó iroda)

3. Alkalmassági vizsgálat (Magyar Honvédség Dr. Radó György Honvéd Egészségügyi Központ alkalmasság vizsgáló intézet)júl.1-től Kecskemét

4. Bevonulás és szerződéskötés (Kiképző központ, Szentendre)

5. Katonai alap- és szakkiképzés (Kiképző központ)

6. A szolgálat teljesítése a saját katonai szervezetnél


Toborzó irodák: [link]

2013. jún. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszön szépen a válasz 15 vagyok szakközép iskolába járok

és majd még leteszem az alapfokú angolt.

annyit még szeretnék kérdezni, hogy ha ezt a kiképzést végig csinálom akkor bármelyik laktanyához mehetek vagy csak oda ahol amelyik erre ki van jelölve.

2013. jún. 16. 08:50
 6/9 A kérdező kommentje:
és még valami van egy enyhe asztmám de egyáltalán nem hátráltat semmiben régebben rossz volt de már gyógyulok ki belőle ez lehet kizáró ok?
2013. jún. 16. 08:52
 7/9 A kérdező kommentje:
valaki választ?
2013. jún. 18. 22:58
 8/9 anonim válasza:
Nekem is volt,de van rola papirom hogy mar nincs,ha kinovod 18eves korodra akkor LEHET van eselyed.Annyira azert nem vagyok benne biztos,en is csak 15 vagyok,de ha pairod van rola hogy aszthma akkor az kizaro ok es ez szinte mindenhol kizaro ok.:'(
2014. febr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kemény a kiképzés, van, hogy dekompressziós kamrákban gyakorlatoznak. De meg lehet próbálni. :)
2016. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!