Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ez katonai vagy milyen repülő...

Ez katonai vagy milyen repülő lehetett?

Figyelt kérdés
kicsi, max két személyes lehetett, de vékony testű, a szárnya nem középen helyezkedett el hanem kicsit hátrébb, és rövid szárnya volt, kicsi zümmögős hangja volt, és ebben nem vagyok biztos de mintha valami kis torony vagy antenna lett volna a tetején. lehetett egy dron? am Magyarországnak van pilóta nélküli gépe?
2013. jún. 13. 19:15
1 2
 1/11 Gugu Gabor ***** válasza:

Ebből meg nem mondom neked mi volt :)

Egyébként igen vannak drónok rendszerben.

2013. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Permetezőgép.
2013. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem hogy permetező lett volna, ahhoz túl magasan szállt és túl gyorsan ment, és kicsi is volt, és itt meg van hogy milyen gépekkel permetezzenek egy ezer éves repülő és helikopter, de sztem ez az árvizet vizsgálta.
2013. jún. 13. 20:54
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]

sztem ez volt az!

2013. jún. 13. 20:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Na ilyen nekünk tuti nincs. A katonai költségvetésünk 10%-át elvinné. :D


Lehet, hogy drón volt, de inkább tényleg valami időjárási vagy mezőgazdasági célból küldték fel.

2013. jún. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
pedig erre nagyon hasonlított.
2013. jún. 13. 21:18
 7/11 anonim ***** válasza:
"max két személyes lehetett" a dron pilóta nélküli, akár lehetett az is ezeket mindenhol bevetik
2013. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
arra értettem hogy két személyes hogy kicsi gép volt.
2013. jún. 13. 21:29
 9/11 mustafa33 ***** válasza:

kicsi volt és magasann szált.

Hát igen. Rendőrvic a 70-es évekből amikor kezdett divatba jönni a géprablás:

☺ Két rendőr a Ferihegyen nézi a gépeket. megszólal az egyik: - főnök, ilyen nagyok ezek a gépek, hogy tudják ezt elrabolni?

- Úgy Kovács II., hogy ott fent a levegőbe rabolják el őket. Ott már kicsik, csak itt a földön nagyok.

2013. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nyeee mindig kiforgatjátok a szavaim, a permetező repülőhöz képest repült magasan!
2013. jún. 13. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!