Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért mondott csődöt a btr-80...

Miért mondott csődöt a btr-80 afganisztánban?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert egy alapjaiban elszúrt konstrukció, ami már a megjelenésekor is elég pocsék volt, azóta meg majdnem 30 év telt el.


Valószínűleg ennek a tervezésénél is az volt a fő szempont, hogy nem baj, ha szar, de legalább legyen sok.

2013. jún. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ahogy elolvastam a wikipédiát meg nézelődtem szerintem nem volt olyan rossz.
2013. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Gondolom az első válaszolónak van otthon a kertben 1 BTR 80 azért ismeri ennyire a konstrukciót. Ültél már benne? Vezeted már terepen? Gondolom a fegyvereit sem használtad! A 60-as sorozat valóban nemvolt 1 nagy durranás a maga 2db 6 hengeres benzin motorjával de a 80-as teljesen más technika.Ültem mindkettőben eleget nemcsak a "katonai" magazinokat olvasgatom majd fröcsögök hülyeségeket.
2013. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Titusztitusz ***** válasza:
Nem mondott csődöt a BTR-80 Afganisztánban...(Mármintha a szovjet háború idejére gondolsz...A típus esetleges jelenlegi felhasználásával kapcsolatosan nincsenek infóim,meg a dolgok ezen része engem nemis érdekel...)Mint a többi szovjet haditechnika is, úgy ez a típus se az AFGÁN TEREPRE, és nem egy GERILLAHÁBORÚ körülményeihez lett kifejlesztve, és létrehozva, de azért ennek ellenére hozta a formáját, és jó szolgálatot tett mindig az ott harcoló oroszoknak...Honnan a csudábol szedted azt, hogy "kudarcot vallott" a jármű????
2015. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!