Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyire kemény a Magyar...

Mennyire kemény a Magyar katonaság?

Figyelt kérdés
úgyértem a kiképzés és egyebek ? rengetek embert megkérdeztem, és rengeteg idősebbet is aki volt katona, és azt mondták ,hogy nagyon húzós illetve nehéz, még volt olyan is aki azt mondta ,hogy kihívás volt még túlélni is. tényleg ennyire kemény lenne, vagy csak szeretik eltúlozni ? esetleg régen volt csak ennyire kemény ? kérném ,hogy a válaszokhoz írjatok kort illetve ,hogy voltál-e katona, köszönöm

2013. júl. 8. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
A világ egyik legkeményebb hadserege.
2013. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

"válaszokhoz írjatok kort illetve ,hogy voltál-e katona, köszönöm"


40. Voltam 93-94. Ha nem lettem volna miért írnél véleményt?

2013. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 karador válasza:
100%

Attól függ milyen alakulathoz jelentkezel.. Az alapkiképzés szerződéses katonaként nem vészes, túl lehet élni :-)

Ha később rohamlövésznek akarsz állni, az már elég nehéz (én nem tudnám megcsinálni) mindazonáltal, ha nincs rossz fizikumod, akkor menni fog az erőnléti rész.

Voltam katona Kalocsán1999 2000-rk század -majd szerződéses állomány 2000-2004ig Budapesten. 34 vagyok

2013. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva a magyar katonaság egyetlen erőssége a katonákban rejlik, hiszen mi magyarok mindig nagy túlerővel szemben is győzni tudtunk, az elszántságnak és a kitartásnak köszönhetően. Egyébként a hadsereg totálisan le lett építve, már alig van néhány működő harckocsi, a létszám is kevés, és a felszerelés se túl korszerű.
2013. júl. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha pedig úgy érted hogy mennyire "kemény" mint kiképzés, nem olyan nagyok az elvárások, ha nem vagy retardált akkor simán lehetsz sikeres a katonai pályán (ez nem a Navy Seals vagy a Specnaz)
2013. júl. 13. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!