Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szakmával (programozó,2 éves...

Szakmával (programozó,2 éves felsőfokú Okj) el lehet-e helyezkedni szerződésesként a hadseregben? Úgy értem, hogy a seregben is lehetek programozó?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
a seregben nem programoznak.
2009. okt. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. Egyszer felhívtam őket (akkor még nem volt szakmám) és azt mondták, ha van szakmám akkor eltudnak helyezni olyan munkakörben is amilyen a szakmám! Ezek szerint nem mindegyik munkakörre terjed ki.
2009. okt. 18. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ha ők azt mondták, hogy neked itt vagy ott lenne erre a szakmára státuszod, akkor biztos így van.

próbáld meg. Lehet mehetnél külföldi misszióba is.

Mondjuk a fizikai és egészségi alkalmassági nem kutya, azért arra készülj fel :)

2009. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Igen, és programoznak is a seregben. Több informatikust ismerek, aki civilként vagy katonaként a HM-nek dolgozik, (egyiküknek a főnöke vagyok). Sőt olyan ismerősöm is van, aki nyugdíjas katonatiszt, és emellett NATO alkalmazottként (adómentes jövedelemmel), programozóként hadszíntéri szoftvereken (ADAMS, EVE, CORSOM, LOGFAS)dolgozik Kabulban.

De hogy most felvesznek-e azt nem tudom.

2009. okt. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben van! Mindenféleképpen megpróbálkozom vele. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 18. 18:25
 6/7 anonim válasza:
36%
a LOGFAS-on csak nekem kell röhögnöm?:D bocsi az offért:)
2009. dec. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na most erre mit mondjak ? :)
2009. dec. 5. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!