Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Francia idegenlégióba kizáró...

Agnar kérdése:

Francia idegenlégióba kizáró ok hogy ha ujjaimon és tarkómon tetoválás van?

Figyelt kérdés
Rengeteget olvastam utána és mindenhol mást olvastam volt ahol azt írták hogy kizáró ok és volt ahol azt hogy nem foglalkoznak vele. Fizikálisan Tökéletes állapotban vagyok egyedül ettől tartok a felvételin.

2013. júl. 14. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Valahol kizáró valahol nem, ez olyan mint egy munkahely

Már szabályozva van az is hogy börtönből kikerült vagy éppen azt megúszni kívánó ember nem lehet tag

2013. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi van odatetoválva. Ha az, hogy "White power", akkor ha fel is vesznek, nem élet túl az első heted. Hacsak valami apró nonfiguratív krix-krax akkor semmi baj nem lehet belőle.
2013. júl. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

tetoválás nem kizáró ok. hiszen milyen légiós az,akinek nincs tetoválása? :)

szóval amit az előttem szóló is mondott. ne che guevara legyen pl odatetoválva,vagy egy horogkereszt,mert azzal nem indulsz jó esélyekkel.

itt a fizikumot nézik,orvosin, pszichológiai teszten meg ugyancsak nem a tetoválással foglalkoznak. :)

2013. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mikor mész jelentkezni?
2013. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Tetoválás arcon, nyakon, tenyéren, kézfejen kizáró ok. én ezt tudom.
2013. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Nyárvégén tervezem a kimenetelt.
2013. júl. 16. 18:05
 7/13 anonim válasza:
Szia Nekem is ugyanez a gondom van az ujjamon egy kereszt és énis nyárvégén tervezem a kiutat!!!
2013. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Te hogy tervezed a kiutat? Elvileg lehet menni busszal vagy vonattal vagy repülővel. Legcélszerűbb Aubangneba lenne menni mert akkor nem kell 1 hetet várni hogy odaszállítsanak csak oda drágább meg bonyolultabb az eljutás ha jól értesültem. Én még nem tudom hogy hogyan megyek.
2013. júl. 18. 12:29
 9/13 anonim válasza:
Figyelj én Szabolcsi vagyok és nekem először perstre kell eljutnom ahhoz h ott eldöntsem h repülővel vagy nemzetközi busszal megyek! Még az árakat sem tudom először azt kellene megnézni h hogy az olcsóbb!!! Attól függően h mikor megyek meg lesz e pénzem
2013. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Igen, kizaro ok
2013. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!