Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A kép alapján ti is úgy...

A kép alapján ti is úgy gondoljátok, hogy Éjtán Dangot izraeli tábornok esélyes lenne megnyerni az év s€ggfeje címet?

Figyelt kérdés

[link]

Csak a képet linkeltem ki a kurucról, nincs hozzá semmi szöveg.


2013. júl. 26. 13:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Kicsit elméláztam, hogyha egy akármilyen állam vezető beosztású személye így (zsebre dugott kézzel) fogadná Izrael állam valamelyik főrabbiját, az vajon megjelenne e a médiákban, illetve lenne e belőle egetverő botrány, valamint le kellene utána mondania a hivataláról?
2013. júl. 26. 14:05
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
na! ők a legerkölcsösebb hadsereg a világon. ezt maga a tömeggyilkos Ehud Barak mondta.
2013. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elegem van abból hogy minden "Nagymagyar" meg van áldva a kuruzc infóval és azzal hogy mi történne ha bárki más tenne olyat mint Izrael... a válasz az hogy próbáld meg és megtudod....


Komolyan mondom nem veszitek észre hogy amikor kimondjátok hogy izrael azzal ti is támogatjátok azt akit ti nem akartok és a posztjaitokkal is hirdetitek és rokonszenvet keltetek velük szembe?? Ennyi eszetek sincsen.


A Válaszom erre az hogy nagy valószínűleg puszi pajtások, sztem ha én a pápával gyere kori jó barátok lennénk vagy obamával vagy akármelyik "nagykutyával" és fél órás pacsi parádé kerülne fel rólunk a you tube ra akkor is kitennétek hogy mi lenne ha valamelyik diplomata megtenné ezt vagy mondjuk Izrael?? :D

2014. jan. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm a megtisztelő "Nagymagyar" titulust, de nem veszem magamra, merthogy ez nekem nem ingem pusztán azért, mert időnként Kurucinfót is olvasok. :)

2. Én csak egy puszta képet linkeltem be, nem egy kurucinfós cikket. Meglepődtem ugyan, hogy te például szimpatizálsz a képen látható "úr" "gesztusával", dehát nem baj ez, ettől sokszínű a világ. Biztosan manipulált képről van szó, vagy ha nem, hát akkor ő ilyen sajátos módon mutatta ki a tiszteletét az ortodox vallási vezetők iránt. :))

2014. jan. 20. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!