Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan lehetnék magyar állampo...

Hogyan lehetnék magyar állampolgárként Navy Seal-es katona és hogyan tudnék jelentkezni?

Figyelt kérdés
Kell hozzá amerikai állampolgárság vagy automatikusan megkapom ha jelentkezek az amerikai hadseregbe?
2013. júl. 29. 21:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm ezt a szép választ, erre voltam kiváncsi. :)
2013. júl. 30. 15:46
 12/14 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem,hogy mi a fenének akarsz valamilyen külföldi elit alakulatban szolgálni?

Magyarországon is van elit alakulat,ahova van esélyed bekerülni...

Amúgy gondolom még igencsak kiskorú vagy,hogy ilyeneket kérdezel.

Nem sértésből írtam ezt egyébként.

2013. aug. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Naro123 válasza:
Kell egy Zöld Kártya amihez nagyon jól kell beszélj angolul/ezután elmennél a US Army hoz oda nem kell állampolgárság /10 hónapot szólgàlnál az Army ba aztán kérelmezhetnéd az állampolgárságot/ Sok szerencsét én is seal akarok lenni és ezt az utat fogom megtenni/ez a legrövidebb
2015. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hol tartotok ezzel ma? 🤔
2021. dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!